Spor

Deniz Ateş Bitnel hakemliği resmen bıraktı!

1 hafta önce

Deniz Ateş Bitnel hakemliği resmen bıraktı!

Türk Telekom Stadı’nda 2015-2016 sezonunda oynanan Galatasaray-Trabzonspor maçında gösterdiği 4 kırmızı kart sonrası il hakemliğine kadar düşürülen Deniz Ateş Bitnel kariyerine resmen son verdi.
 
Bitnel’in verdiği istifa dilekçesi TFF tarafından kabul edildi.Hakem Deniz Ateş Bitnel’in geçtiğimiz günlerde TFF’ye hakemliği bırakmak için verfiği dilekçe kabul edildi. 2015 2016 sezonundaki olaylı Galatasaray-Trabzonspor maçında çıkardığı kırmızı kartlarla hafızalara kazınan ve sonrasında il hakemliğine kadar düşürülen Bitnel, kariyerine resmen son verdi.
 
Süper Lig'de 2015-2016 sezonunda Telekom Stadyumu'nda oynanan Galatasaray - Trabzonspor mücadelesinde bordo-mavili 4 oyuncuya çıkardığı kırmızı kartlar ile hafızalara kazınan Deniz Ateş Bitnel'in hakemlik kariyeri resmen bitti.Söz konusu müsabakanın ardından önce FIFA kokartlı elinden alınan daha sonra B Klasman'a, son olarak da bu sezon Merkez Hakem Kurulu (MHK) tarafından İl Hakemliği'ne düşüren Bitnel, geçtiğimiz günlerde bir halı saha maçında hakem arkadaşını dövdüğüne yönelik haberlerle gündem olmuştu.
 
FEDERASYON DİLEKÇEYİ KABUL ETTİ
 
Konuya ilişkin bir açıklama yaparak hakkındaki iddiaları reddeden Deniz Ateş Bitnel, 2016 yılından beri her anlamda büyük zorluklar çektiğini, bunun neticesinde de hakemliği bırakmak için TFF'ye dilekçe gönderdiğini ifade etmişti. Tüm bu yaşananların ardından TFF de bir zamanlar gelecek vadeden hakemler arasından gösterilen Bitnel'in talebini kabul etti. Bitnel, böylelikle 37 yaşındaki hakemlik kariyerini noktaladı. 

 Yorumlar için veri yok!

İlgili konular

Türkiye-Libya Antlaşması'nın yürürlüğe giriş tarihi belli oldu!

Türkiye-Libya Antlaşması'nın yürürlüğe giriş tarihi belli oldu!

20 saat önce

Türkiye-Libya Antlaşması'nın yürülüğe giriş tarihi Resmi Gazete'de yayılandı.   12 Aralık 2019 Perşembe 09:54 Resmi Gazete yayınlanan "Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ile Libya Devlet...Devamını oku