İnsan Hakları

Kaçırılan Türkmen’in eşi: Eşim bulundu, Ankara Emniyet’e götürülüyor

2 hafta önce

Kaçırılan Türkmen’in eşi: Eşim bulundu, Ankara Emniyet’e götürülüyor

Türkmen’in eşi Zehra Türkmen sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, “Biraz önce Antalya Emniyetten aradılar Eşimin yakalandığını ve Ankara Emniyete götürüldüğünü söylediler” dedi.
 
019 yılının şubat ayından siyah Transporter minibüs ile kaçırılan ve bugüne kadar haber alınamayan Gökhan Türkmen’den haber var. Türkmen’in eşi Zehra Türkmen sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, “Biraz önce Antalya Emniyetten aradılar Eşimin yakalandığını ve Ankara Emniyete götürüldüğünü söylediler.” dedi.
 
Türkmen, “Bu süreçte destek olan dua eden herkese çok teşekkür ederim… İnşaAllah en kısa zamanda Yusuf Beyin de haberlerini alırız” ifadelerini kullandı.7 Şubat’ta kaçırılan Gökhan Türkmen, OHAL döneminde Türkiye Zirai Donatım Kurumu’ndaki işinden KHK ile atılan 42 yaşında bir kimyagerdi.Şubat ayında siyah Transporter’la ile kaçırılan Gökhan Türkmen ile daha sonra kaçırılan Yusuf Bilge Tunç hakkında bilgi alınamıyordu.


Yorumlar için veri yok!

İlgili konular

Fenerbahçe Beko, Barcelona deplasmanında da yıkıldı

Fenerbahçe Beko, Barcelona deplasmanında da yıkıldı

8 saat önce

Euroleague'de Barcelona'ya konuk olan Fenerbahçe Beko, parkeden 89-63'lük skorla mağlup ayrıldı. Fenerbahçe kabus gibi geçen sezonda 9. maçta 7. mağlubiyetini aldı.   Euroleague’de norm...Devamını oku