Spor

10 futbolcusu Koronavirüs'e yakalanan Kocaelispor tesislerini kapattı

1 yıl önce

koronavirüs

Kocaelispor'da 10 futbolcunun Koronavirüs testinin pozitif çıkması sonrası sporcuların konakladığı ve antrenmanlarını yaptığı tesisler basına ve taraftara kapatıldıığı bildirildi.

2. Lig’de mücadele eden Kocaelispor’da Onur Öztonga, Bahattin Köse, Bayram olgun, Kemal Can Aydemir, Mesut Özdemir, Haşim Arda Sarman, Numan Çürüksu, İsmet Yumakoğulları, Murat Cem Akpınar ve Mervan Yusuf Yiğit’in Covid-19 testlerinin pozitif çıktığı öğrenildi.

 

Kulüp başkan vekili Engin Koyun’un testi de pozitif çıkan ve bugün tüm sporcuları yeniden testten geçen Kocaelispor, Körfez ilçede bulunan Brunga Tesisleri’ni basına ve taraftara kapattığını duyurdu. Tedbirler kapsamında kulübün haftalık basın toplantılarının da yapılmayacağı ifade edildi.

 

Kulübün açıklamasında şu ifadeler yer aldı:

 

“Değerli Basın Mensupları, ülkemizde ve şehrimizde artan Covid-19 vaka sayıları nedeniyle Kocaelispor Körfez Brunga Tesisleri bir sonraki bilgilendirmeye kadar basına ve taraftara kapalı olacaktır. Bununla birlikte Basın Sözcümüz Abdulkadir Yılmaz’ın her hafta düzenlediği basın toplantısı bir süreliğine yapılmayacak, dijital ortam aracılığı ile bilgi alışverişi sağlanacaktır."İlgili konular

kaya

CHP Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, Covid-19'a yakalandığını duyurdu

5 ay önce

CHP Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Covid-19'a yakalandığını söyledi....Devamını oku