Dünya

17 çocuğu istismar eden anaokulu çalışanına 494 yıl 9 ay hapis cezası

1 yıl önce

istismar

Meksika’nın başkenti Mexico City’de 17 çocuğa cinsel istismarda bulunan anaokulu çalışanı Ramon Morales Jacobo, 494 yıl 9 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Meksika'nın başkenti Mexico City'de çocuk istismarı suçlaması nedeniyle 3 yıldan fazla süredir tutuklu bulunan Ramon Morales Jacobo hakkında 17 çocuğa karşı cinsel istismarda bulunduğuna dair kanıtlara ulaşıldı.


Bir federal yargıç, görülen davada anaokulu çalışanı istismarcıya 494 yıl 9 ay hapis cezası verirken, mağdurların ailesine hükümet tarafından konut yardımı, eğitim bursu ve işyeri desteği gibi amaçlarla 24 milyon 650 bin peso (1 milyon 210 bin dolar) manevi tazminat ödenmesine hükmetti.


Mexico City'deki bir anaokulunda pedagog olarak görev yapan Ramn Morales Jacobo, hakkındaki çocuk istismarı ve pedofili gibi 39 ayrı şikayet nedeniyle 17 Kasım 2018 tarihinde tutuklanmıştı.İlgili konular

J.K. Rowling

3 Mart gün özeti

11 ay önce

Günün önemli haber başlıklarını sizlerle paylaşıyoruz....Devamını oku
cinsel istismar

Öğrencisine cinsel istismarda bulunan öğretmene 16 yıl hapis cezası

1 yıl önce

Tuzla’da meydana gelen olayda 9. sınıf öğrencisi E.M.U.(13), özel ders aldığı ve aynı zamanda komşusu olan İngilizce öğretmeni B.A.E. tarafından cinsel istismara maruz kaldı....Devamını oku