Dünya

17 çocuğu istismar eden anaokulu çalışanına 494 yıl 9 ay hapis cezası

1 hafta önce

istismar

Meksika’nın başkenti Mexico City’de 17 çocuğa cinsel istismarda bulunan anaokulu çalışanı Ramon Morales Jacobo, 494 yıl 9 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Meksika'nın başkenti Mexico City'de çocuk istismarı suçlaması nedeniyle 3 yıldan fazla süredir tutuklu bulunan Ramon Morales Jacobo hakkında 17 çocuğa karşı cinsel istismarda bulunduğuna dair kanıtlara ulaşıldı.


Bir federal yargıç, görülen davada anaokulu çalışanı istismarcıya 494 yıl 9 ay hapis cezası verirken, mağdurların ailesine hükümet tarafından konut yardımı, eğitim bursu ve işyeri desteği gibi amaçlarla 24 milyon 650 bin peso (1 milyon 210 bin dolar) manevi tazminat ödenmesine hükmetti.


Mexico City'deki bir anaokulunda pedagog olarak görev yapan Ramn Morales Jacobo, hakkındaki çocuk istismarı ve pedofili gibi 39 ayrı şikayet nedeniyle 17 Kasım 2018 tarihinde tutuklanmıştı.İlgili konular

cinsel taciz

9 yıl boyunca kızına cinsel tacizde bulundu; sadece 6 ay tutuklu kaldı!

2 ay önce

Çocukluğu Uşak'ta geçen şimdi ise Manisa'da yaşayan A.A., 8 yaşından 17 yaşına kadar kilitli odada öz babası Ş.B.'nin cinsel istismarına uğradı....Devamını oku
tecavüz

Çocuğa tecavüzden tutuklandı

4 ay önce

Şırnak'ta M.B. adlı kişi, 9 yaşındaki bir kız çocuğuna tecavüz etmekten tutuklandı....Devamını oku