Dünya

250 bin TL'ye tatil promosyonlu aşı

1 hafta önce

aşı

İngiltere'nin saygın gazetelerinden Telegraph, koronavirüs salgınına karşı geliştirilen aşıya ulaşmak için yeni bir yöntem keşfetti.

Gazeteye konuşan Knightsbridge Circle isimli hizmet şirketi yılda 25.000 İngiliz poundu yani yaklaşık 250.000 TL ödeyen üyelerini aşıya kolay erişilebilen ülkelere gönderdiğini duyurdu.

 

Resmi verilere ve kayıtlara göre koronavirüs salgını dünya çapında 92 milyondan fazla insana bulaşırken birçok zengin de aşıya erişmek için sınırları zorluyor.

 

Merkezi İngiltere’de olan Knighstbridge Circle isimli bir concierge şirketi (kişisel hizmet şirketi) yıllık 25.000 İngiliz poundu (yaklaşık 250.000 TL) ödeyen üyelerini aşıya erişimin kolay olduğu ülkelere gönderdiğini duyurdu.

 

Yıllık yüklü bir meblağ ödeyen üyelerin aşıya erişimin kolay olduğu Birleşik Arap Emirlikleri ve Hindistan’a özel olarak seyahat ettiğini duyurdu. Şirket üyelerinin yüzde 40’ının Birleşik Krallık’tan olduğunu aktarırken oluşumun kurucusu Stuart McNeill, bu süreç ile ilgili detayları verdiği detaylarda, “Üyelerimize şu an aşı yapabildiğimizi söylemekten çok heyecanlıyız. Bütün mevcut üyelerimize bu seçeneği sunuyoruz. Biz şu an yeni lüks tatil ve aşı programının öncüleriyiz. Güneşli bir yerde villada birkaç hafta geçiriyorsunuz, aşı oluyorsunuz, sertifikanızı alıyorsunuz ve geri dönüyorsunuz. Müşterilerimizin çoğu Birleşik Arap Emirlikleri’ne iş için gittiği sırada aşı oldu” dedi.

 

McNeill, müşterilerin kaldıkları villada yüzme havuzu, özel bir şef ve temizlik çalışanları olduğunu da vurguladı.İlgili konular

koca

Fahrettin Koca aşılamada yeni aşamayı duyurdu

15 saat önce

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bilim Kurulunun ardından yaptığı yazılı açıklamada, yarından itibaren 85 yaş üzerindeki yurttaşların da aşılanmasına başlanacağını açıkladı....Devamını oku
top

Premier Lig'de 16 koronavirüs vakası tespit edildi

2 gün önce

Her hafta yapılan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testlerinde İngiltere Premier Lig'de, 16 kişinin sonucu pozitif çıktı....Devamını oku