Politika

4 yıl sonra aynı konuşmayı okudu

1 hafta önce

ikili

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eski Başbakan Binali Yıldırım'ın 2017'de yaptığı bir konuşmanın aynısını dört yıl aradan sonra tekrarladığı ortaya çıktı.

Söz konusu video sosyal medyada paylaşılmasının ardından büyük etkileşim aldı. Videoda, Erdoğan'ın 2021'de yaptığı bir konuşmanın 2017'de Binali Yıldırım'ın bir konuşmasının aynısı olduğu görülüyor.

 

İkili ekrana bölünmüş söz konusu videoda yer alan Yıldırım 2017'de, Erdoğan 2021'de aynı cümlelerle vatandaşa seslendiği görülüyor. Video sosyal medyada gündem oldu.

 

 
İlgili konular

özkoç

CHP’li Özkoç, Erdoğan’ın o görüntülerini izletti

1 gün önce

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, TBMM’de gerçekleştirdiği basın toplantısında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın geçmişte söylediği sözleri hatırlatarak o anların görüntülerini izletti. Özkoç, “Bu acıyı, bu gülüşü, bize yaşattıkları bu olayları asla unutmayacağız. Peşini bırakmayacağız” dedi....Devamını oku
toprak

CHP'li Toprak, Anayasa’da yapılmasını beklediği değişiklikleri sıraladı

2 hafta önce

Anayasa'da yapılmak istenen değişiklik ile AYM ve TBMM’nin yargı ve yasama denetiminin tümüyle etkisizleştirileceği uyarısı yapan CHP İstanbul Milletvekili Erdoğan Toprak, Anayasa'da yapılmasını beklediği değişiklikleri de madde madde sıraladı....Devamını oku