Gündem

6 kişilik aile, çadırda sobadan zehirlendi

2 yıl önce

6 kişilik aile, çadırda sobadan zehirlendi


Kayseri'nin Bünyan ilçesine tarlada çalışmak için gelen 6 kişilik aile, kaldıkları çadırda sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlendi. Hastanede tedaviye alınan 4'ü çocuk 6 kişinin sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.
 
İlçede patates tarlalarında çalışan ve Sultanhanı Mahallesi'nde kurdukları çadırda kalan Tolaman ailesi, dün akşam sobayı yaktıktan sonra uyudu. 6 kişi, sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlendi.
 
Gece uyanarak durumu fark eden baba Mehmet Tolaman (43), ailesini uyandırıp, 112 Acil Servis'e haber verdi. Gelen sağlık ekipleri Mehmet, eşi Ayşe (39), çocukları Abdullah (17), Sümeyye (14), Kevser (9) ve Fadik Tolaman'ı (1), ambulansla Şehir Hastanesi ile Erciyes Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırdı. Tedavi altına alınan 6 kişinin sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi. Jandarma, olayla ilgili soruşturma başlattı.


İlgili konular

Ali Erbaş

Ali Erbaş'tan 81 il müftülüğüne: Cuma geceleri ailecek camideyiz

5 ay önce

Diyanet İşleri Başkanlığı, “Cuma Geceleri Ailece Buluşuyoruz” başlıklı bir proje başlattı. Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, projenin tüm detaylarını, 20 Ocak 2022 tarihinde yazdığı yazı ile 81 il müftülüğüne duyurdu....Devamını oku
katliam

Savcı katliam videosunu avukattan önce A Haber’e servis etmiş

11 ay önce

''A haber 45 dk’lık kaydın bir dk’lık kısmını yayınlayıp katilin kendisini korumak için ateş ettiği algısını yaratmaya çalışıyor.''...Devamını oku