Son Dakika

Meghan Markle'ın kızkardeşi saraya giremedi

3 yıl önce

Meghan Markle'ın kızkardeşi saraya giremedi


Sussex Düşesi Meghan Markle'ın üvey kızkardeşi Samantha Markle’in davetsizce geldiği için Buckhingam Sarayı'na girmesine izin verilmedi ve geri döndü.

Meghan Markle'ın üvey ablası Samantha Markle kızkardeşiyle yaşadığı sorunlar yüzünden kardeşi ile yüzleşme kararı alıp ABD'den İngiltere'ye uçacağını açıkladı. Abla Markle elindeki Meghan'ın fotoğrafı göstermesine rağmen Buckhingam Sarayı'na girmesi engellendi. Samantha Markle gitmeden önce güvenliğe bir not teslim etti, hediyelik eşyacıdan üvey kardeşi ve Prens Harry'nin maskelerini alıp bölgeden ayrıldı. Meghan Markle'ın bu davranışına "annesinin dışında ailesinden hiç kimseyle görüşmek istemiyor" yorumları yapıldı. ABD’li oyuncu Meghan Markle’ın babası Thomas Markle’ın gizlice çekildiği söylenen fotoğraflarının düzmece olduğunun anlaşılması üzerine, Meghan Markle’ın ablası Samantha “Tamamen ben suçluyum” demişti. Üvey ablası Samantha suçu üstelenmesine rağmen, Meghan'ı ise sınıf atlama derdinde olan, sığ ve narsist biri olarak yorumlamıştı. Bu tartışmaların ardından ne Meghan'ın babası ne de üvey ablası Mayıs ayındaki Kraliyet Düğünü'ne davet edilmemişlerdi.  


İlgili konular

"El Risitas"

Kahkahasıyla fenomen olan "El Risitas" hayatını kaybetti

1 yıl önce

İspanya'nın sevilen komedyenlerinden olan "El Risitas" lakaplı Juan Joya Borja, 65 yaşında hayata gözlerini yumdu....Devamını oku