Son Dakika

Siyonist işgal güçleri, aniden baskın yapıp esirleri aşağıladı

4 yıl önce

Siyonist işgal güçleri,  aniden baskın yapıp esirleri aşağıladı


Siyonist işgal güçlerinden özel bir birliğin aniden baskın yapıp esirleri aşağılayarak koğuşlarda aramalar yapması üzerine Celbu’ Cezaevi’nde havanın gergin olduğu belirtildi.

  Siyonist işgal rejiminde yayınlanan haberlerde, esirlerin baskınları protesto etmek için kapılara vurdukları, bazı yatakları yaktıkları ve bir koğuşu da ateşe verdikleri belirtilerek, cezaevinde büyük bir kaynamanın yaşandığı ifade edildi. İşgal basını olaylar üzerine cezaevi idaresinin alarma geçtiğini ve herkesin diken üstünde olduğunu kaydetti. Esirleri rahat bırakmayan işgal rejimi, koğuş ve hücrelere habersiz baskın düzenleyip arama yapıyor, arama esnasında esirlerin eşyalarına zarar veriyor ve esirleri aşağılıyor. Esirler ise buna karşı direniyor ve imkânları ölçüsünce karşı koyuyorlar. Şu anda Siyonist işgal rejimi zindanlarında 7 bine yakın Filistinli esir bulunuyor ve bu esirler insanlık dış koşullarda tutuluyorlar.  


İlgili konular

millet bahçesi

TOKİ'den Bitlis'te 94 milyon TL'ye millet bahçesi

1 yıl önce

TOKİ, Bitlis'te millet bahçesi yapılması için 94 milyon 123 bin liralık ihaleye çıkarken, ihaleyi Solmaz Taahhüt İnşaat Şirketi aldı....Devamını oku