Spor

"Abdullah Avcı tazminatını bıraksın"

1 hafta önce

cebi

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’den Abdullah Avcı açıklaması. Son dönemde gündeme gelen Abdullah Avcı’nın tazminatı ile ilgili spekülasyonlar nedeniyle Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’den açıklama geldi.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Abdullah Avcı’ya herhangi bir ödeme yapılmadığını söyledi. “Sayın Abdullah Avcı hocamız, bizde emeği var. Bizimle yapılmış olan 3 yıllık bir kontratı var, bu kontratın içerisinde haklar, hukuklar, karşılıklı vecibeler var. Evet biz ayrıldığı günden beri herhangi bir ödeme yapmadık’’ diyen Çebi, konuşmasını şu cümlelerle tamamlardı:

 

‘‘Kendisiyle uzlaşmaya çalışıyoruz. Araya dostlar girdi, hatırlı insanlar girdi. Bu görüşmeler hala devam ediyor. Avukatın yaptığı açıklama manidardır, ben hiçbir şey anlayabilmiş değilim o açıklamadan. Abdullah Avcı hocamız, Beşiktaş’tan ayrıldıktan sonra bir talepte bulunmayacaksa bunu açıklarsa, bize de bunu yazılı bildirirse mutlu oluruz.”

 İlgili konular

emrah

Üç kişinin ölümüne neden olmuştu, 1 milyon 400 bin lira tazminat ödeyecek

1 ay önce

İzmir-Aydın Otoyolu'nda önünde seyreden otomobile çarpan Yazar Emrah Serbes, aynı aileden 3 kişinin ölümüne sebep olmuştu. Tutuklanan Emrah Serbes, aileye 1 milyon 400 bin lira manevi tazminat ödemesine hükmedildi....Devamını oku
beşiktaş

Beşiktaş ‘Bırakmam Seni’ kampanyasında 4 saatte 83 milyon TL topladı

2 ay önce

Beşiktaş'ın 'Bırakmam Seni' kampanyasının 'Ödül Senin' etkinliğinde 83.1 milyon TL destek yapıldı....Devamını oku