Kültür-Sanat

Acun Ilıcalı ‘Hayatımda ilk kez böyle bir şey yapıyorum’ dedi

2 yıl önce

acun

Acun Ilıcalı, Survivor Türkiye ada konseyinde çarpıcı bir açıklamada bulundu. Acun Ilcalı, Masterchef programı ile ilgili, 'Başıma ilk kez geliyor'' diye belirterek, "Lütfen MasterChef'e lütfen başvurmayın. Eğer bu işle çılgınca ilgilenmiyorsanız başvurmayın" dedi.

TV8'de ekrana gelen Survivor 2020 Ünlüler & Gönüllüler yarışma programının son bölümünde final fırtınası ortalığı kasıp kavurmaya başlarken, programın sunuculuğunu üstlenen Acun Ilıcalı'nın ada konseyi esnasındaki MasterChef açıklaması hayrete düşürdü.

 

Survivor Türkiye'nin 114.son bölüm konsey toplantısında yarışmacıları karşısına alarak değerlendirmelerde bulunan Acun Ilıcalı, sahibi olduğu TV8 kanalında yeni sezonda da izleyici kitlesini ağırlayacak olan Masterchef yemek yarışmasına artık başvuru yapılmamasını talep etti.

 

Survivor Ünlüler & Gönüllüler'in sona ermesiyle beraber yayın hayatına başlayacak MasterChef yarışması hakkında seyircisini yakından ilgilendirecek açıklamalar gerçekleştiren Acun Ilıcalı, ''Başıma ilk kez geliyor'' diyerek bu yıl programa yapılan başvuru sayısının bir hayli yüksek olduğunun özellikle altını çizdi.

 

ACUN ILICALI: ''BU İŞLE ÇILGINCA İLGİLENMİYORSANIZ BAŞVURMAYIN''

 

Yapımcı Acun Ilıcalı Survivor 2020 konseyi sırasında, "MasterChef programına çok yoğun başvuru yapıldı. Bu sene büyük bir ilgi var. Ancak arkadaşlar başvuralara yetişmekte zorlanıyor.'' Ben başvurular için anons yapacaktım ancak arkadaşlar istemediler. Lütfen MasterChef'e lütfen başvurmayın. Eğer bu işle çılgınca ilgilenmiyorsanız başvurmayın." şeklinde ifadelere yer verdiİlgili konular

acun

Acun Ilıcalı'dan Beşiktaşlı yöneticiye: Ben namusuma söz söyletmem

1 yıl önce

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı memleketinin takımı olan Erzurumspor için "Erzurumspor Gecesi" adı altında bir dayanışma organizasyonu düzenledi....Devamını oku
şaş

Hasan Şaş'tan Survivor açıklaması

1 yıl önce

Uzun süredir sessizliğini koruyan Hasan Şaş, Survivor iddialarını sosyal medyadan yalandı....Devamını oku