Politika

Ahmet Davutoğlu: "Terör Ankara’da, failler nerede?" diye sordu

1 ay önce

özdağ

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, dün evinin önünde saldırıya uğrayan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’ın ameliyatının başarıyla gerçekleştiğini duyurdu. Davutoğlu, “24 saat geçti silahlı-sopalı saldırganlar nerede? Azmettirenler nerede? Terör Ankara'da, failler nerede?” diye soru sorarak sitemeni ifade etti.

Ahmet Davutoğlu, sopalı ve silahlı saldırıya uğrayan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'ın son durumu ile ilgili açıklamalarda bulundu. 

 

Davutoğlu'nun sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle:

 

“Başkent’in göbeğinde siyasi terör saldırısına uğrayan kardeşim Selçuk Özdağ’ın ameliyatı şükür başarıyla sonuçlandı. 24 saat geçti silahlı-sopalı saldırganlar nerede? Azmettirenler nerede? Failler bulunup ortaya çıkarılana kadar soracağım: Terör Ankara’da, failler nerede?”

 

 İlgili konular

davutoğlu

Davutoğlu'ndan damadı savunan Erdoğan'a cevap

21 saat önce

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Muğla’da Fethiye ilçe kongresine katılarak bir konuşma yaptı. Davutoğlu konuşmasında, Erdoğan 'ın damadı Berat Albayrak için "Damat sıfatı başarısının önüne geçti" açıklamasına sert tepki verdi....Devamını oku
mgökçek

Melih Gökçek, 'istifa ettirilme' süreciyle ilgili konuştu

5 gün önce

Ankara'nın görevinden istifa ettirilen eski Belediye Başkanı AKP'li İbrahim Melih Gökçek, katıldığı televizyon programında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Gökçek, "Alınmaktan dolayı kırıldım ama Tayyip Bey'e karşı değil bu. Beni getiren de alan da o. Gayet doğal" dedi....Devamını oku