Politika

Ahmet Davutoğlu'dan TikTok paylaşımı! Ne olacak bu mühendislerin hali

2 yıl önce

Ahmet Davutoğlu'dan TikTok paylaşımı! Ne olacak bu mühendislerin hali


Geçen günlerde TikTok hesabı açarak ''gençlik nerede, biz oradayız'' gençlere ulaşmayı hedefleyen Gelecek Partisi Başkanı Ahmet Davutoğlu'ndan ilk video geldi.
AKP'den istifa eden ve yaklaşık bir yıl sonra Gelecek Partisi'ni kuran Ahmet Davutoğlu, geçtiğimiz günlerde "Gençlik nerede dedim? 'TikTok'ta' dediler. Biz de geldik. Gençlik nerede, biz oradayız" şeklinde açıklama yaparak TikTok'a üye olduğunu açıklamıştı.
 
Ne olacak bu mühendislerin hali
 
"Ne olacak bu mühendislerin hali?" isimli videoda Davutoğlu, karşısındaki çocukla mühendislik hakkında sohbet ediyor...Davutoğlu sohbette "Mühendislik cazibesini kaybediyor" derken, çocuk da "Bir mühendis olmak istiyorsan üniversite sınavında büyük bir başarı elde etmek zorundasın. Onun üzerine master yapıp, sonrasında mühendis olabilirsin" yanıtını veriyor.
 

 İlgili konular

paylaşım

Tarihi toplantı öncesi 6 partiden anlamlı paylaşım

4 ay önce

6 muhalefet partisi liderinin 28 Şubat'ta 'Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem' mutabakatı için bir araya geleceği toplantı öncesi partilerin sosyal medya hesaplarından ortak bir paylaşım yapıldı. Paylaşımda, 'Dünün Değil, Bugünün Değil, Yarının Türkiye'si' ifadeleri kullanıldı....Devamını oku
Davutoğlu

Davutoğlu'ndan acil seçim çağrısı

7 ay önce

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda 'acil seçim' çağrısı yaptı....Devamını oku