Spor

Ahmet Nur Çebi: Cumhurbaşkanımıza söz verdim

2 hafta önce

ikili

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Şampiyonlar Ligi'nde başarılı olabileceklerini belirterek, "Cumhurbaşkanımıza söz verdim. Ülkenin puana ihtiyacı var" diye konuştu.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, çifte kupa şampiyonluğunda yönetimin katkılarından ve önümüzdeki sezon hedeflenen başarılar hakkında konuştu.

 

Yönetimin ve kendisine yöneltilen eleştirilere yanıt veren Çebi, "Tüm sözlerimi harfiyen yerine getirdim. Yapamayacağım hiçbir sözü vermedim. Gününde maaş veren bir kurum olduk. Beşiktaş'tan kimsenin bir kuruş alacağı yok. Yönetici arkadaşlarım da eleştiriliyorlar ama çok katkı verdiler" ifadelerini kullandı.

 

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile buluşmasındaki diyaloğu anlatan Başkan Çebi, "Şampiyonlar Ligi'nde de başarılı olabiliriz. Cumhurbaşkanımıza söz verdim. Ülkenin puana ihtiyacı var. Seneye maalesef bunun acısını çekeceğiz. Beşiktaş olarak Avrupa'daki maçlarda başarılı olmak istiyoruz" diye konuştu.İlgili konular

erdoğan

"Cumhurbaşkanı konuştu; Türkiye iki saatte 112 milyar fakirleşti"

2 hafta önce

CHP Sivas Milletvekili Ulaş Karasu, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı TRT ortak yayınını hatırlatarak “Cumhurbaşkanı TRT'de konuşmadan önce dolar kuru 8,51 idi, Cumhurbaşkanı TRT'de “Faizi düşüreceğim.” dediği anda dolar kuru 25 kuruş artarak 8,76'ya fırladı. Türkiye'yi iki saatte 112 milyar fakirleştiren bir Cumhurbaşkanının, bir iktidarın meşruluğundan kimse söz ödemez dedi. Karasu, 2021 yılının ilk dört ayında, icra ve iflas dairelerinde, 2 buçuk milyon yeni dosya açıldığını söyledi....Devamını oku
Galatasaray

Galatasaray'ın muhtemel rakipleri

4 hafta önce

2020/21 sezonunda Süper Lig'i ikincisi olan Galatasaray, UEFA Şampiyonlar Ligi biletini aldı....Devamını oku