Gündem

AKP Konya'da istifa

3 ay önce

AKP Konya Gençlik Kolları

Geçtiğimiz yıl şubat ayında göreve gelen AKP Konya Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Selman Avcı görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Avcı istifa kararına ise işlerinin yoğunluğunu gerekçe gösterdi.

 

2021 yılının Şubat ayında AKP Konya Gençlik Kolları Başkanlığı görevini yürüten Ahmet Murat Koru'nun yerine Mustafa Selman Avcı getirilmişti. Mustafa Selman Avcı, göreve getirilmesinin üzerinden henüz 1 yıl geçmesinin ardından görevinden istifa ettiğini duyurdu.

 

İş yoğunluğu


Sözcü'nün haberine göre, sosyal medya hesabından istifasına ilişkin açıklama yapan AKP'li Avcı,“Uzun zamandır farklı kademelerinde görev yaptığım partimizde, son olarak liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleriyle görevlendirildiğim ve süredir icra ettiğim AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanlığı görevini iş yoğunluğum nedeniyle bırakıyorum.

 

‘Tevazu, samimiyet ve gayret' anlayışını en derinimize nüfuz ettirmek, daha iyi bir parti anlayışı ve daha çok çok gönle dokunmak amacıyla yola çıktığım bu aktif siyaset hayatında artık olamayacak olsam da AK davamıza destek olmaya devam edeceğim” ifadelerine yer verdi.İlgili konular

sosyal medya

Rusya'dan sosyal medya kararı: Facebook ve Twitter yasaklandı

4 ay önce

Rusya, Facebook’un ardından ülkede, Twitter’ın da yasaklandığını duyurdu....Devamını oku
Sosyal medya

Sosyal medya operasyonunda çok sayıda kişiye gözaltı

4 ay önce

İstanbul Merkezli 13 ilde sosyal medya hesaplarını çalarak paylaşım yapıp 27 kişiyi dolandırdığı tespit edilen ve tahmini olarak 3 milyon dolar haksız kazanç elde eden 37 şüpheliye yönelik eş zamanlı operasyon düzenledi....Devamını oku