Gündem

AKP'li belediye başkanından Erdoğan'a: Dombra müziği ile doymuyor inekler!

2 yıl önce

mehmet sağlam

AKP Köseli Belediye eski Başkanı Mehmet Sağlam, yem fiyatları sürekli artmasına isyan etti

Kırşehir’in Çiçekdağı ilçesine bağlı Köseli beldesinde hayvancılık yapan eski AKP Köseli Belediye Başkanı Mehmet Sağlam, yem fiyatları sürekli artmasına tepki gösterdi.

 

Independent Türkçe'de yer alan habere göre; 2009-2014 yılları arasında AKP’den Köseli Belediye Başkanlığı yapan Sağlam, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin hayvancılıktan anlamadığını da belirterek, “Ayıp değil. Bırakmak da bir erdemliliktir” diyerek bakanı istifaya çağırdı.

 

Süt fiyatları 1.5 yıldır artmazken yem fiyatlarının sürekli arttığını belirten Mehmet Sağlam, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a da “Sayın Cumhurbaşkanım dombra müziği ile doymuyor inekler kurban olduğum” dedi.

 

Ürünün çiftçinin elindeyken fiyat etmediğini ancak çiftçiden çıktıktan sonra değerlendiğini belirten Sağlam, “Yazık günah değil mi?” diye konuştu.İlgili konular

erdoğan

Erdoğan: Müzakere öncesi biz de heyetlerle kısa bir görüşme yapacağız

11 ay önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Rusya ve Ukrayna heyetleri, yarın İstanbul'da tekrar bir araya geliyor. Toplantı öncesi biz de heyetlerle bir araya gelerek kısa bir görüşme yapacağız" diye konuştu....Devamını oku
Erdoğan

Erdoğan: Bakraç içinde Manda yoğurdu, hurma, bal ve yulaf ezmesi yer uyurum

11 ay önce

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Tokat ziyaretinde çiftçiler ile bir araya geldi....Devamını oku