Türkiye Haberleri

AKP'li belediyeye ait yolsuzlukları ifşa etti: Sürgün edildi

5 gün önce

akp

AKP'li belediyede yaşanan yolsuzlukları ortaya çıkaran zabıta, Belediye Başkanı tarafından sürgün edildi.

Adana’nın AKP'li Tufanbeyli Belediyesi’nde, yaz şenlikleri gibi organizasyonların yapılmadığı halde yapılmış gibi gösterildiğini ve ayrıca  belediyeye 1,5 yıl önce alınan araçların satıldığını belirten zabıta, yolsuzlukların incelenmesi için CİMER'e başvurdupundan dolayı belediye başkanı tarafından sürgün edildi.

 

AKP'li belediyede zabıta olan M.D., elindeki belgeleri ve bilgileri Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi’ne (CİMER), İçişleri Bakanlığı’na ve Adana Valiliği’ne sunduktan sonra, şikâyettten dolayı Valilik inceleme başlattı.

 

M.D., yaşananları AKP teşkilatından isimlerle görüşüp yolsuzlukların araştırılmasını istemesine rağmen şikâyet etmesinden dolayı başkan Ergü tarafından sürgün edildi.


AKP'li Remzi Ergü’nün, daha önce de yerel seçimlerde kendisini desteklemedikleri gerekçesiyle 7 personelin  hiçbirine iş vermediği ortaya çıkmıştı.İlgili konular

erdo

'MHP'nin kampanyası en çok AKP'yi rahatsız etti'

7 saat önce

AKP'de, MHP'nin ‘askıda ekmek’ kampanyasının rahatsızlığa yol açtığı ileri sürüldü....Devamını oku
çiftçi

Ak Parti’ye oy veren çiftçi dertli çıktı

3 gün önce

“Bin Günde Memleket Hareketi” kapsamında Türkiye'yi gezen Muharrem İnce, Horasanlı çiftçiyle dertleşirken vatandaşın hükümete yönelik sitemlerine kulak verdi. Çiftçi, “3 dönem AKP’ye oy verdim, 3 defa da keşke benim Allah canımı alsaydı” serzenişinde bulundu....Devamını oku