Politika

AKP'li 'Yeliz'i ile Ahmet Hakan'ı birbirine düşüren gelişme

6 ay önce

hakan

Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan ile Yeliz lakaplı AKP Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı arasındaki kavga alevlendi. Son olarak Yeliz, sosyal medya hesabından yaptığı videolu paylaşımla Hakan'ı çok sert eleştirdi.

Geçtiğimiz günlerde Yeliz lakabıyla bilinen AKP İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, katıldığı bir televizyon programında son zamlardan CHP'yi sorumlu tutmuş, Çamlı'nın sözleri birçok kesiminden tepki çekerken; bir eleştiri de Ahmet Hakan'dan gelmişti.

 

Hakan, '' Bin AK Parti karşıtı, bin eylem yapsa... Bu kişinin AK Parti’ye yaptığı olumsuz etkinin binde birini bile gerçekleştiremez'' demişti.


Son olarak AKP'li Yeliz, sosyal medya hesabından Ahmet Hakan'ın 40 saniyelik bir videosunu paylaşarak; ''Folofoş meşreb hergele Sevgenç Ahmet Hakan...'' notuyla karşılık verdi.İlgili konular

kaya

Hazal Kaya’dan Ahmet Hakan’a: Senin fikrinin ne önemi var vasat herif

5 ay önce

Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, bugünkü köşesinde “Hazal Kaya’nın oyunculuğundan nefretimin 5 sebebi” başlıklı bir yazı yazdı. Bunun üzerine oyuncu Hazal Kaya, “Senin fikrinin ne önemi var vasat herif” diye sert karşılık verdi....Devamını oku
Mansur Yavaş

7 Aralık gün özeti

8 ay önce

Günün önemli haber başlıklarını sizlerle paylaşıyoruz...Devamını oku