Politika

AKP'nin Genel Sekreteri Şahin'den Kılıçdaroğlu'na: Terbiyesiz herif!

2 hafta önce

fatih Şahin

AKP Genel Sekreteri Fatih Şahin, CHP lideri Kemal Kılıçaroğlu'nun paylaştığı videoyu alıntılayarak, "Terbiyesiz herif!" ifadesini kullandı.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter hesabından paylaştığı videoda, "Sevgili anne babalar; bugün sizlerle konuşalım istedim. Ülkemiz iktidardaki partinin, mafya ve çetelerle giriştiği magazinsel ilişkilerin elinde can çekişiyor. Beni en çok endişelendiren genç evlatlarımız" diyerek, erken seçim çağrısında bulunmuştu.

 

AKP'nin hukukçu Genel Sekreteri Fatih Şahin, Kılıçdaroğlu'nun videosunu alıntılayarak, "Kullandığın kelimelerin ne anlama geldiğini bilmiyor musun? Terbiyesiz herif!" ifadelerini kullandı.

 İlgili konular

kılıcdaroglu

Aranan namuslu savcılara şu an ulaşılamıyor!

3 gün önce

Sedat Peker’in ifşaları sonrası ortalığa saçılan suçlar için namuslu savcıları göreve çağıran Kemal Kılıçdaroğlu’nun çağrısı yanıtsız kaldı. Sosyal medya ise Kılıçdaroğlu’na namuslu savcıların hapiste olduğu hatırlattı....Devamını oku
toprak

CHP'li Toprak: Millet İttifakı'nın tek adayla gitmesini doğru buluyorum

1 hafta önce

CHP İstanbul Milletvekili Erdoğan Toprak, İYİ Parti lideri Meral Akşener'in Cumhurbaşkanlığı seçiminde Millet İttifakı'nın 'tek aday' çıkarması önerisi için "Millet İttifakı’nın tek adayla gitmesini doğru buluyorum, çünkü öncelikleri tek" dedi....Devamını oku