Politika

AKP'yi karıştıracak iddia!

2 yıl önce

AKP'yi karıştıracak iddia!


İktidar partisinden bir vekilin Masonik kuruluşla devlet arasında köprü görevine soyunduğu ortaya çıktı. 
 
Milli Gazetenin haberine göre,  Rotary Kulübü’nün Ankara’da temaslarda bulunmasını kolaylaştıran, Rotary ile hükümet arasında adeta köprü vazifesi gören, iktidar partisinden bir vekilin ismi ortaya çıkıyor.
 
Bu vekilin, dünkü haberimizde de belirttiğimiz MEB’deki görüşmede, Rotary yetkililerini Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’la görüştüren isim olduğu da anlaşılıyor.
 
RANDEVULAR VEKİL KAYDIYLA GERÇEKLEŞTİRİLİYOR
 
Bakan Selçuk’un Rotary yetkililerine  birebir randevu vermemesine rağmen, söz konusu görüşmenin AKP’li vekilin randevu kaydıyla gerçekleştirildiği belirtiliyor.
 
Nesillerimizi ifsada sürükleyen masonik kurumlardan Rotary’nin çalışmalarını okullarımızda eğitim gören milyonlarca evladımızın pak zihinlerine bulaştırmaya çalışan bu iktidar vekilinin hangi amaçlar için bu işi yaptığı ve gücünü nerden aldığı merak ediliyor.


İlgili konular

5'li çete

'5'li çete' CHP ve İYİ Parti'yle görüşmek için sıraya girdiler

6 ay önce

Gazeteci Murat Yetkin Murat Yetkin, '5'li çete' nitelendirilen şirketlerin CHP ve İYİ Parti yönetimiyle görüşmek için sıraya girdiğini öne sürdü....Devamını oku
aşılanma

TTB: Randevusu olan insanların aşılanmasında sıkıntı yaşanıyor

10 ay önce

TTB, Kovid-19 aşısının tedarikindeki yetersizlik nedeniyle randevusu bulunanların aşılanmasında sıkıntı yaşandığını bildirdi....Devamını oku