Politika

Akşener'den "Öcalan"ı işaret eden Erdoğan'a: Allah muhabbetinizi arttırsın

8 ay önce

Akşener

Erdoğan'ın canlı yayın programında Öcalan ile ile bahsettiği sözlere Akşener'den tepki geldi.

İYİ Parti lideri Meral Akşener, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan'ın "Öcalan’ın, Demirtaş’ın oradan vermiş olduğu mesajlardan rahatsız olduğu ortada bir gerçek" sözlerine tepki göstererek, "Allah muhabbetinizi arttırsın" dedi. 

 

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan katıldığı televizyon programında Selahattin Demirtaş'a yönelik “Edirne'deki İmralı'dakine hesap verecek” sözlerine ilişkin “Ne anlatmak istediniz?” sorusuna, “Onu aslında Abdullah Öcalan'a sormak lazım” şeklinde yanıt verdi.

 

Erdoğan ayrıca “Öcalan, Demirtaş'ın açıklamalarından rahatsız şeklinde devletin elinde bir bilgi mi var?” sorusuna da “Var ki söylüyorum” yanıtını verdi.

 

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “Öcalan'ın, Demirtaş'ın oradan vermiş olduğu mesajlardan rahatsız olduğu ortada bir gerçek” sözlerine sosyal medya hesabından yanıt vererek “Allah muhabbetinizi arttırsın” şeklinde tepki gösterdi.İlgili konular

erdoğan

Erdoğan: Müzakere öncesi biz de heyetlerle kısa bir görüşme yapacağız

6 ay önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Rusya ve Ukrayna heyetleri, yarın İstanbul'da tekrar bir araya geliyor. Toplantı öncesi biz de heyetlerle bir araya gelerek kısa bir görüşme yapacağız" diye konuştu....Devamını oku
Erdoğan

Erdoğan: Bakraç içinde Manda yoğurdu, hurma, bal ve yulaf ezmesi yer uyurum

6 ay önce

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Tokat ziyaretinde çiftçiler ile bir araya geldi....Devamını oku