Spor

Alex, Emre ve Volkan'ın jubileleri YouTube Katıl’da

1 hafta önce

jubile

Başkan Ali Koç, Alex, Emre Belözoğlu ve Volkan Demirel'in camiaya vedası için "YouTube Katıl’da yayınlamayı planlıyoruz” dediği bildirildi.

Özellikle salgın döneminde her yaştan insanın yöneldiği sosyal medya platformları, kulüplerin önemli gelir kaynaklarından biri olmaya aday.

 

Sarı lacivert ekibin aktif şekilde kullandığı alanlardan biri olan YouTube'dan ilk olarak 500 bin lira gelir elde etti. Hazırlık maçlarının yayını, yeni transferlerin duyurulması ve kulüple ilgili birçok görselin burada yer almasının geliri daha da katlayarak artırdığı öğrenildi.

 


Başkan Ali Koç'un, kurucularından biri olduğu 1907 Fenerbahçe Derneği'nde 30 Eylül'de katıldığı toplantıda bu konuyu dile getirdiği öğrenilirken, sarı-lacivertli yönetimin, kulübe büyük hizmetlerde bulunan üç oyuncusu için bir jübile planladığı ve bunun YouTube'da yayınlanmayı düşündüğü bilgisi paylaşıldı.

 

 İlgili konular

cisse

Cisse: Fenerbahçe'de oynamak beni heyecanlandırıyor

1 hafta önce

Fenerbahçe'nin flaş transferlerinden Papiss Cisse, sarı-lacivertlilerin reddedilemeyecek bir kulüp olduğunu söylerken, bu kulüpte oynamanın kendisini heyecanlandırdığını ifade etti....Devamını oku
visca

Emre Belözoğlu, Edin Visca'yla görüştü

1 ay önce

Caner Erkin, Gökhan Gönül ve Jose Sosa transferlerini bitiren Fenerbahçe'de sportif direktörlüğe getirilmesi beklenen Emre Belözoğlu'nun geçtiğimiz günlerde Başakşehir'in yıldız futbolcusu Edin Visca ile bir araya geldiği öğrenildi....Devamını oku