Gündem

Ali Sunal’dan duygusal Kemal Sunal paylaşımı

2 yıl önce

Ali Sunal’dan duygusal Kemal Sunal paylaşımı


Oyuncu Ali Sunal sosyal medya hesabı üzerinden son derece duygusal bir paylaşıma imza attı. Kızı Narin ile birlikte görüldüğü bir videosunu paylaşan Sunal takipçilerini de duygulandırdı.
Güldür Güldür programı ile kendisinden söz ettiren ve beyaz perde de başarılı işlere imza atan Ali Sunal, zaman zaman babası Kemal Sunal’la ilgili paylaşımlara imza atıyor. Babasına duyduğu özlemi dile getirmekten çekinmeyen Ali Sunal, bu defa kızı Narin üzerinden babasına selam gönderdi.
 
DAKİKALARCA YAPTI…
 
Kızını kucağında gezdirirken, kapağında Kemal Sunal fotoğrafının bulunduğu bir kitabın yanına giden Ali Sunal, Narin’in kapaktaki fotoğrafı sevdiğini fark etti. Ali Sunal o anların videosunu:
 
“Bir anda kitabın durduğu rafa götürdüm ve kendi kendine dakikalarca böyle yapmaya başladı. Gözyaşlarımı tutamadım paylaşmak istedim büyük ailemle… Benim için yılın en duygusal anı! Hepinize mutlu yıllar diliyorum sevgiler…”
 


İlgili konular

sendrom

21 Mart gün özeti

6 ay önce

Günün önemli haber başlıklarını sizlerle paylaşıyoruz...Devamını oku
güldürgüldür

Güldür Güldür'ün sevilen karakteri ayrılığı açıkladı!

1 yıl önce

Show TV'de yayınlanan Güldür Güldür Show sezon finalini yaparken, yeni sezonda da yayınlanmaya devam edecek olan programda iki flaş ayrılık yaşandı....Devamını oku