Türkiye Haberleri

Alman Dışişleri Bakanı Maas 18 Ocak'ta Türkiye’ye geliyor

1 ay önce

ziyaret

Almanya Dışişleri Bakanı Heiko Maas, Kasım 2020’de Türkiye’ye yapacağı ziyareti iptal etmişti. Gerekçe olarak da Oruç Reis gemisinin sondaj faaliyetlerini sebep göstermişti.

Dışişleri Bakanlığı, bugün yaptığı açıklamada, Almanya Dışişleri Bakanı Heiko Maas'ın, 18 Ocak'ta Türkiye'ye çalışma ziyareti yapacağını duyurdu.


Bakanlıktan konuyla iligili yapılan yazılı açıklamada, “Almanya Dışişleri Bakanı Heiko Maas, 18 Ocak 2021 tarihinde ülkemize bir çalışma ziyareti gerçekleştirecektir. Yapılacak görüşmelerde, ikili ve bölgesel konuların yanı sıra Türkiye-AB ilişkilerinin ele alınması öngörülmektedir” ifadeleri kullanıldı.

 İlgili konular

kılıçdaroğlu

CHP Lideri Kılıçdaroğlu halkla buluşuyor: İlk durak Aksaray

3 gün önce

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, mart ayında vatandaşın ve esnafın sorunlarını dinlemek için yurt gezisine başlamayı planlarken, partisinin vekil çıkaramadığı 24 kente gidecek....Devamını oku
kılıçdaroğlu

Kılıçdaroğlu'ndan İzmir'de taziye ziyareti

3 hafta önce

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir'in Menderes ilçesinde araçlarıyla sele kapılıp hayatlarını kaybeden Kaan Soydan (45) ve kayınpederi Hıdır Öztürk'ün (65) ailelerine taziye ziyareti gerçekleştirdi....Devamını oku