Politika

Altun, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Hacıyev'le görüştü

1 hafta önce

altun

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Yardımcısı ve Cumhurbaşkanlığı Dış Politika Dairesi Başkanı Hikmet Hacıyev ile görüşme gerçekleştirdi.

Fahrettin Altun, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Yardımcısı ve Cumhurbaşkanlığı Dış Politika Dairesi Başkanı Hikmet Hacıyev ile gerçekleştirdiği görüşme üzerine Twetter hesabından paylaşımda bulundu. Görüşme ile ilgili Fahrettin Altun, yaptığı ingilizce paylaşımda, görüşmenin çok verimli geçtiğini ve Hikmet Hacıyev’in doğum gününü de kutladığını ifade etti.

 

Altun, "Azerbaycan'ı, Ermenistan'ın Dağlık Karabağ'daki yasadışı işgalini sonlandırmaya çalıştığı bu dönemde, dezenformasyonla mücadele başta olmak üzere her alanda desteklemeye devam edeceğiz" dedi.


Hikmet Hacıyev de görüşmeye ilişkin Twitter hesabından paylaşımda bulundu.İlgili konular

altun

Altun'dan 'müjde' açıklaması

2 ay önce

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından duyurulacak müjdeyle ilgili bir açıklama yaptı....Devamını oku
türkiye

AB Dışişleri Bakanları Türkiye’yi görüştü!

7 ay önce

Avrupa Birliği (AB) Dışişleri Bakanları gündemdeki konuları ele almak üzere toplantı yaptı. Toplantı, corona virüsü salgını nedeniyle internet üzerinden video-konferans yoluyla gerçekleştirildi. Toplantıda AB-Türkiye ilişkilerinin de ele alındığı açıklanırken, AB olarak Türkiye Dışişleri Bakanlığı ile resmi düzeyde görüşmelerin başlatılacağı açıklandı....Devamını oku