Türkiye Haberleri

Ankara’da öldürdüğü kadının cesedini, Sakarya’da yol kenarına attı

1 ay önce

ankara

Ankara’da eski nişanlısı Yasemin Aydın'ı öldürdükten sonra kayıplara karışan Fatih A. (41) İstanbul’da yakalandı. Şüphelinin, öldürdüğü eski nişanlısının cansız bedenini aracının bagajında 300 kilometre taşıyıp, ardından TEM Otoyolu Sakarya geçişinde yol kenarına attığı belirlendi.

Ankara’nın Mamak ilçesinde yaşanan olayda Fatih A., barışmak istediği eski nişanlısı Yasemin Aydın'ı (40) öldürüp, kayıplara karıştı.

 

Cinayetin ortaya çıkması üzerine Ankara Polisi, şüphelinin İstanbul'a kaçtığını belirledi. İstanbul Polisi'ne hemen bilgi verildi. İstanbul Polisi de bugün Fatih A.'yı yakalayarak, gözaltına aldı. Şüpheli sorgusunda Yasemin Aydın’ın cesedini, aracının bagajında taşıdığını ve TEM Otoyolu’nun kenarına attığını itiraf etti.

 

İstanbul Polisi ve Sakarya Jandarma Komutanlığı ekipleri, otoyolun Akyazı ve Erenler ilçeleri sınırları arasında kalan bölgede arama yaptı. Yaklaşık 3 saat süren aramalar sonucunda Aydın’ın cesedi, Erenler ilçesi Horozlar mevkisinde yol kenarına bırakılmış olarak bulundu.Jandarma ekiplerinin olay yerindeki incelemesinin ardından Aydın’ın cesedi otopsi için Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsü Otopsi Merkezi’ne getirildi.

 

Fatih A. ise, Ankara Emniyet Müdürlüğü ekiplerine teslim edildiüi bildirildi. Soruşturma ise devam ediyor.İlgili konular

eren 2 operasyon

'Eren-2 Lice Operasyonu' başladı

1 gün önce

İçişleri Bakanlığı, 2 bin 24 personelin katılımıyla "Eren-2 Lice Operasyonu"nun başlatıldığını bildirdi....Devamını oku
diplomaerdoğan

Erdoğan 1.5 yıldır açık olan fabrikayı yeniden açtı

1 hafta önce

AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara Geleneksel Sporlar Tesisi Açılışı'nda 1 buçuk yıl önce açılmış olan tesis için açılış düzenledi....Devamını oku