Gündem

Antalya Valiliği: Manavgat'ta parti veren otel kapatıldı

4 gün önce

antalya

Antalya'nın Manavgat ilçesinde, tam kapanmaya rağmen parti düzenlenen otelle ilgili açıklama yapan Vali Ersin Yazıcı, otelin Güvenli Turizm Sertifikası'nın iptal edildiğini belirterek, "Dolayısıyla otelin faaliyetlerine son verildi" diye açıkladı.

Vali Ersin Yazıcı yaptığı açıklamada, "Görüntüler dün saat 17.00'de bize ulaştı. İlgili makamlarla birlikte otel geniş çaplı denetime alındı. Otel yetkilileri görüntüleri ve partiyi kabul etti. İncelemeler sonucunda otelin bu pandemi döneminde hizmet verebilmesinin tek şartı olan Güvenli Turizm Sertifikası'nı iptal ettik. Böylece otelin çalışması da durdurulmuş oldu" ifadelerini kullandı.

 

Vali Yazıcı, kentteki bazı otellerde ufak tefek aksamaların olduğunu söyleyerek, "Şu sürece kadar titizlikle Koronavirüs'le mücadele ederek geldik. Turizm tesislerinin yetkilileri lütfen olabildiğinden fazla gayret göstererek bu türden görüntülerin sahnelenmesinin önüne geçsin" diye uyarılarda bulundu.

 İlgili konular

polis

Antalya'da anne ile kızı evde ölü bulundu

1 gün önce

Muratpaşa ilçesinde ikamet eden N.A. (52) ile kızı M.D'den (30) haber alamayan yakınları, durumu polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri, eve girdiğinde anne ve kızı evde ölü buldular....Devamını oku
şiddet

Kız arkadaşına saldırıp, ayırmak isteyen komşunun yüzünü çatalla yaraladı

1 hafta önce

Antalya'da kız arkadaşına sokakta saldıran Hakan A., araya girip kendisini uyaran komşusu Nazif A.'nın yüzünü çatalla yaraladı. Kavga sırasında kendisi de başından yaralanan Hakan A. gözaltına alınırken, çatalla yüzü parçalanan komşu Nazif A. ve yaralanan kız kardeşi Feyzanur Ç. hastaneye kaldırıldı....Devamını oku