Politika

Atatürk Havalimanı sadece Soylu ve Karaismailoğlu'na açık

4 ay önce

Soylu ve Karaismailoğlu

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla İstanbul'a giden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'nu taşıyan uçak Atatürk Havalimanı'na indi.

Atatürk Havalimanı, İstanbul'da etkili olan kar yağışı nedeniyle sivil uçuşlara kapatılmış ve yurttaşların tepkisini çekmişti.

 

İstanbul'da etkili olan kar fırtınası nedeniyle İstanbul'daki tüm havalimanları uçuşlara kapatılırken, havalimanlarında ulaşımın kapanmasının ardından yurttaşlar havalimanlarında adeta mahsur kaldı.

 

Bakanlar, Atatürk Havalimanı'na indi


Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul'da etkili olan yoğun kar yağışının ardından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile AFAD Başkanı Yunus Sezer'e İstanbul'a gitmeleri yönünde talimat verdi.

 

Bakanlar, Erdoğan'ın talimatıyla Ankara'dan uçakla Atatürk Havalimanı'na ulaştılar. Bakanların İstanbul'a gelirken yurttaşların kullanımına kapatılan Atatürk Havalimanı'nı kullanması dikkat çekti.

 

Öte yandan yurttaşlar, gün içerisinde Atatürk Havalimanı'nın sivil uçuşlara kapatılmasına büyük tepki göstermişti.İlgili konular

Çanakkale Köprüsü

45 bin araç garantisi verilen Çanakkale Köprüsü'nden 6 bin araç geçti

2 ay önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 1915 Çanakkale Köprüsü'nün açılışı sırasında kullandığı '200 liracık' ifadeleri tartışmalara neden olmuştu....Devamını oku
soylu

Bakan Soylu, bomba yüklü araçla ilgili ilk defa konuştu

2 ay önce

Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde, sürücülüğünü İstanbul’da aktif olarak görev yapmakta olan bir polis memurunun yaptığı araçta 52 kilo 500 gram patlayıcı çıkması olayı ilgili konuşan İçişleri Bakanı Soylu, "Bu polisi biz 2019'da adli suçtan ihraç etmişiz. Sonra mahkeme kararıyla dönmüş. Hedef İstanbul'du" diye açıklamada bulundu....Devamını oku