Türkiye Haberleri

ATM’de 10 bin lira buldu sahibine teslim etti

4 gün önce

atm

Eskişehir’de, yaşanan olay vatandaşın duyarlılığını gözler önüne serdi. Ebru Arslan, para çekmek için ATM’ye gitti. ATM’yi kullanan bir kişinin yaptığı işlemi bitirmeden gitmesi sonucu ATM’de 10 bin lira unuttu. Bunun üzerine Ebru Arslan, parayı sahibine teslim etti.

Eskişehir’in Tepebaşı ilçesinde meydana gelen olayda, İstanbul'da eğitim gören kızının yurt parasını yatırmak amacıyla ATM’ye giden M.Y. isimli bir vatandaş, parayı yatırdıktan sonra işleminin bittiğini düşünüp ATM’den ayrıldı.


Ebru Arslan, bir süre sonra pazar alışverişi için aynı ATM'ye para çekmeye gitti. Arslan, kendisinden önce yapılan bir işlemin bitmediğini fark ederek iptal tuşuna bastı. Bunun üzerine ATM'nin geri verdiği M.Y.'ye ait banka kartı ve 10 bin lirayı alan Arslan, durumun şaşkınlığıyla polis ekiplerine haber verdi.

 İlgili konular

köprü

Köprülere, otoyollara bütçeden ne kadar para gittiği artık öğrenilemeyecek

4 gün önce

Torba kanun teklifinin Meclis’ten geçerek yasalaşması sonucu bütçede fonksiyonel sınıflandırma tablosu kaldırıldı. Bundan böyle, İktidarın otoyol, köprü ve hastane gibi büyük projelere ne kadar harcama yaptığı öğrenemeyecek....Devamını oku
ankara

Ankara'da banka nakil aracından 4,5 milyon liralık soygun

1 ay önce

Ankara Yenişehir'de bir güvenlik görevlisi, çalıştığı banka nakil aracından 4,5 milyon lirayı alarak kaçtı....Devamını oku