Türkiye Haberleri

Avcılar'da baltalı kavga: 2 yaralı

2 gün önce

kavgalar

Avcılar'da komşular arasında kavga çıktı. Çıkan kavgada 2 vatandaş baltayla yaralandı. Kavga sonrası 3 kişi gözaltına alında.


Yeşilkent Mahallesi'nde saat 13.00 sıralarında meydana gelen olay, iddaia göre, park yeri nedeniyle iki komşu arasında yaşandı. İki komşu aile arasındaki park yeri tartışması kısa süre sonra kavgaya döndü.

 

Baltalı kavga sonucu M.Ç. (50) başından ve karısı A.Ç. ise ayağından yaralandı. Vatandaşların ihbarı üzerine polis ve saplık ekipleri olay yerine intikal etti. Polis ekipleri yaralama olayına karışan üç kişiyi gözaltına alırken, yaralılar da hastaneye kaldırıldı.

 

 İlgili konular

kavga

Restoranda kavga çıktı, 5 yaralı

3 gün önce

Adana'da bir restoranda çıkan kavgada 5 kişi yaralandı. Müşteri iki grup arasında 'Sana daha çok şarkı çalındı' iddiasıyla çıkan bıçaklı kavgada 5 vatandaş yaralandi....Devamını oku
mayonez

‘Mayonez’ kavgasında 2 araçla dükkan bastı

1 ay önce

Adana'da, bir kişi telefonla tavuk döner siparişi verdiği kafe çalışanıyla tartıştı, arkadaşlarıyla iş yerini silahla basıp çalışanları darp etti. Olayda yaralanan paketçi Mehmet Atlamaz, "Telefona bakan arkadaş `Mayonez ister misiniz?´ diye sordu. Sonrasında ne konuşuldu bilmiyorum. 'Size o döneri yedireceğim' dedikten sonra iş yerine girip bizi darp ettiler, döner ustamızı da silahla yaraladılar" dedi....Devamını oku