Sağlık

 Aydın Tabip Odası Başkanı Covid-19'dan hayatını kaybetti 

1 hafta önce

hekim

Aydın Tabip Odası Başkanı Dr. Esat Ülkü yakalandığı Covid-19 hastalığından kurtulamayarak tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Esat Ülkü'nün, Aydın'dan yaklaşık 2 hafta önce sevk edildiği Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde beyin ölümü gerçekleşirken, kısa süre sonra da ölümü gerçekleşti.

 

Aydın Tabip Odası Başkanı Dr. Esat Ülkü, ekim ayı başında Koronavirüs'e yakalanmıştı. Nazilli Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alınan Esat Ülkü, daha sonra İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne sevk edilmişti.

 

Yaklaşık 2 hafta burada tedavi gören Ülkü, önce böbreklerini yitirdi. Ardından diyaliz'e bağlı tedavi görmeye başladı. Bugün sabah saatlerinde tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybettiği ifade edildi.

 İlgili konular

alkol

Ölü sayısı 45’e yükseldi!

1 hafta önce

Cuma gününden bu yana, İstanbul, İzmir, Aydın, Zonguldak, Karabük, Mersin ve Kırıkkale’de sahte içkiden zehirlendiği şüphesiyle yaşamını yitirenlerin sayısı 45'e yükseldi. Hastanelerde tedavi görenlerin sayısı ise 30’u aşkın olduğu açıklandı....Devamını oku
ağac

Bin 500 yıllık zeytin ağacının yanına villa yaptılar!

2 ay önce

Aydın'da bin 500 yaşındaki zeytin ağacının 40 santimetre yakınına bir villa yapılırken, çevreciler inşaata tepki gösterdi....Devamını oku