Politika

Babacan, Kılıçdaroğlu'nu CHP Genel Merkez'inde ziyaret etti

10 ay önce

babacan

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, 27 Mart’ta ev sahipliği yapacağı zirve öncesinde, bugün de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti. 

Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem konusunda mutabık kalan ve ortak metne imza atan CHP, İYİ Parti, Saadet Partisi, Demokrat Parti, DEVA Partisi ve Gelecek Partisi’nin genel başkanları, 27 Mart Pazar akşamı Ali Babacan’ın ev sahipliğinde Ankara’da toplanacak.

 

Babacan, zirve öncesinde siyasi parti genel başkanları ile bir araya geliyor. Bu kapsamda Babacan, daha önce İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ile bir araya gelmişti.

 

Babacan, bugün de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü. Görüşmede, parti sözcüsü Faik Öztrak, Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek ve parti Genel Sekreteri Selin Sayek Böke de yer aldı.

 İlgili konular

erdoğan

Kılıçdaroğlu: “Haklısın Erdoğan, biz Ali Cengiz oyunlarını bilmeyiz”

10 ay önce

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkında, “Haklısın Erdoğan, biz Ali Cengiz oyunlarını bilmeyiz” notuyla bir video paylaştı....Devamını oku