Politika

Bahçeli: HDP’nin kapatılması anaların yüreklerine su serpecektir

2 hafta önce

Bahçeli

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Analar- Bacılar Kurultayı”na katıldı. Konuşmasında HDP'ye yüklenen Bahçeli, "HDP eşittir PKK", dedi.

Bahçeli’nin konuşmasından başlıklar şöyle:

 

“Akan gözyaşlarının kimlik sorgulaması yapılmamalıdır. Çünkü yanan anadır, babadır, bacıdır, yardır. 3 Eylül 2019 tarihinde bir grup anne PKK’nın siyasi ayağı HDP’nin Diyarbakır İl Başkanlığı’nın önünde eyleme başlamıştır. Anneler HDP’den dağa kaçırılan, terör kamplarına zorla götürülen evlatlarını almak için nöbete girmişlerdir. Bugüne kadar korkuyu yenen, tehdit bariyerlerini yıkan pek çok anne söz konusu bu eylemlere katılmıştır.

 

Bu direniş ve eylem hali yayıldı ve yaygınlaştı. Anaların nefesi kanlı örgüt PKK’nın ensesindedir. HDP, PKK’nın ikmal organıdır. Bu bölücü ve yıkıcı terör partisinin HDP’nin ön kapısından giren arkadan silahlanarak terörist kamuflajı giyerek çıkmaktadır. HDP eşittir PKK’dır. Terörizmin siyasi organizasyonudur. Hiç kimse aklımızla alay etmesin.

 

Bir yandan yandaşlarını ölüm oruçlarına mahkum eden diğer yanda tıka basa kebap yiyen bölücü kebapçılardır. HDP’ye destek PKK’ya destektir. HDP ile ortaklık PKK ile ortaklıktır. HDP’yi meşru görmek analara zulümdür, bacılara hürmetsizliktir, şehitlerimize hıyanettir.

 

Bugüne kadar dünya üzerinde çocuk kaçıran, terörist devşiren, silahlı bir terör örgütüne tetikçi kazandıran bir parti ne görülmüş ne duyulmuştur. Kürt kökenli kardeşlerim bu oyunu bozacaklardır. Kürt kökenli kardeşlerim, canından, malından, varlığından, geçinmek için çırpınan yıllarca kene gibi kanlarını emen bu alçaklar oluşumu artık adaletin konusu olup demokratik siyasetin alanından çıkmıştır.

 

HDP’nin kapatılması anaların yüreklerine su serpecektir."İlgili konular

Ağbaba

CHP'li Ağbaba'dan MHP'ye: Birlikte asgari sefalete son verebiliriz

1 saat önce

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, MHP'ye asgari ücretten vergi alınmasını kaldırmak için iş birliği çağrısı yaptı....Devamını oku
mhp

MHP'li Olcay Kılavuz bedelli askerlik hakkında konuştu

5 gün önce

MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, gençlerin, özellikle son dönemlerde en önemli talebinin bedelli askerlik düzenlemesi olduğunu söyledi....Devamını oku