Politika

Bahçeli'nin eski sağ kolu AKP'yi fena bombaladı

1 ay önce

Şefkat Çetin

MHP eski Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin, sosyal medya hesabı üzerinden Bahçeli'nin de ortağı olduğu Cumhur İttifakı'na yüklenmeye devam ediyor. Çetin, AKP iktidarını sert sözlerle eleştirdi.

Cumhur İttifakı'nın icraatları nedeniyle toplumda yaşanan sıkıntılar, MHP eski Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin'in tepkisini çekti.

 

Daha önce de Bahçeli'nin tutumunu eleştiren mesajlar yayınlayan Çetin, twitter hesabından yaptığı son paylaşımda, bazı tespitlerini sıralayarak "Kaçak göçmen barınağı olduysak, soygun, vurgun, hırsızlık, tehdit, gasp magazinleştiyse, suç ve suçluyu övmek suçu da yok sayılıyorsa, mandacılar oluşturulup övücü ve sövücülerce suç karartılıyorsa muhacir, ensar, ümmet oyuncuları da Milli Güvenliğimiz için tehdit de oluşturmaz mı?" diye sordu.

şefkat çetin


İlgili konular

çocuk karakol

450 bini aşkın çocuk karakolluk oldu

1 ay önce

TÜİK verilerine göre; güvenlik birimlerine 2020 yılında gelen veya getirilen çocukların karıştığı olay sayısı, 450 bin 803 oldu....Devamını oku
hırsızlık

SMA'lı bir çocuk için para toplanan sadaka kutusunu da çaldılar

3 ay önce

Ümraniye'de markete giren 3 hırsız; sigara, kuruyemiş, kahve ve süt ürünlerini çaldı. Marketin güvenlik kamera kayıtlarının tutulduğu bilgisayar kasasını ve SMA'lı bir çocuk için para toplanan sadaka kutusunu da çalan hırsızlar, geldikleri otomobille kaçtı....Devamını oku