Türkiye Haberleri

Bakan Ziya Selçuk'dan TÜGVA savunması

1 ay önce

tügva

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, vakıf ve derneklerle imzalanan protokollerin eğitimin niteliğine katkı sağladığını  savundu.

Bakan Selçuk, vakıf ve derneklerle imzalanan protokollerin eğitimde niteliğin artırılmasına katkı verdiğini ileri sürdü. Selçuk, Danıştay kararı ile yürürlüğü kısmen durdurulan TÜGVA protokollerini şöyle savundu:

 

“Öğrencilere milli, ahlaki ve insani değerlerin kazandırılması amacıyla yarışmalar planlanması” 

 

Birgün'den Mustafa M. Bildircin'in paylaştığı habere göre, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, TÜGVA ile eğitim alanında imzalanan işbirliği anlaşmalarının, “Niteliğin artırılmasına katkı sunduğunu” söyledi.

 

 İlgili konular

selçuk

Bakan Selçuk yüz yüze eğitim konusunda konuştu

17 saat önce

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, konuk olduğu televizyon programında yüz yüze eğitim konusunda önemli açıklamalarda bulundu. Selçuk, okulların açılması veya sınav yapılması için çok yüksek riskli olan şehirlerde il hıfzıssıhha kurulu ve valilerin gözetiminde özel kararlar verilebileceğini açıkladı....Devamını oku
selçuk

Bakan Selçuk 'yüz yüze eğitim' tarihini açıkladı

1 ay önce

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, yüz yüze eğitim tarihi ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. Selçuk, ''15 Şubat'ta okulların açılması için ilke kararı var" dedi....Devamını oku