Politika

Başkent’te Büyükşehir hükumetin eksiğini kapatıyor

5 gün önce

başkent

Pandemi döneminde okulların açılmasıyla okullardan virus vakaları gelmeye devam ediyor. Ankara Büyükşehir Belediyesi, okullarda salgının büyümesini önlemek istiyor. Belediye, başkentteki ateş ölçer ve dezenfektan ihtiyacı olan tüm devlet ve özel okullara destek olacağını duyurdu.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’tan destek açıklaması geldi. Başkan Yavaş, başkentteki ateş ölçer ve dezenfektan ihtiyacı olan tüm devlet ve özel okullara destek olacağını duyurdu.


Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Yavaş paylaşımında, yüz yüze eğitim döneminde ihtiyacı olan tüm özel ve devlet okullarına ateş ölçer ve dezenfektan desteğinde bulunacaklarını belirtti. Yavaş, “İhtiyaç halinde destek olacağımızı ağustos ayında valiliğimize de iletmiştik. Çocuklarımızın sağlığı için her türlü katkıya ve dayanışmaya daima hazırız” dedi.

 

 İlgili konular

başkent

Başkent’te etkinlikler yasaklandı

1 hafta önce

Valilik, Mimarlar Odası Ankara Şubesi’nin Ulus’taki Atatürk Anıtı’nda yapmak istediği çelenk koyma törenine izin vermedi....Devamını oku
Mert öktem

Mert Öktem yazdı: Sınırsız yetki, sıfır sorumluluk

4 hafta önce

Medyanın tamamını ele geçirip, etkin yetkin ve yetenekli medya mensuplarını susturabilirsiniz....Devamını oku