Politika

Berat Albayrak'ın istifasında Bahçeli detayı

1 hafta önce

Berat Albayrak

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Ekmen, Berat Albayrak'ın istifasıyla ilgili bir flaş bir iddiada bulundu.

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Ekmen yaptığı açıklamada, eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın istifasına Bahçeli'nin Berat Albayrak’ın ipini çektiğini söyledi.

 

Medyascope‘a konuşan Ekmen, Berat Albayrak’ın istifasında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin parmağı olduğunu öne sürdü, "Bahçeli, askıda ekmek kampanyası ile Berat Albayrak’ın ipini geçmişte çekti” ifadesini kullandı.

 

Mehmet Emin Ekmen şunları söyledi:

 

"Erdoğan’ın yüzünü seçmene gösterip seçmenden oy alıyorlar ama devleti yöneten ve kararları alan Bahçeli ve Perinçek’tir. Bahçeli, askıda ekmek kampanyası ile Berat Albayrak’ın ipini geçmişte çekti. Bu yaşadığımız ekonomik sıkıntı, ülkede adalet olmadığı içindir. Bu ülkede bırakın insanların hukuk güvenliğini, insanların kanun güvenliği kalmamıştır.”İlgili konular

Abdullah Gül

Abdullah Gül DEVA'ya mı katılıyor? Babacan açıkladı

3 gün önce

11'inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile zaman zaman görüştüklerini söyleyen Ali Babacan, "Ben siyasetin içerisinde yer almayacağım’ dedi. Dolayısıyla partimizle ilişkisi yok" diye konuştu....Devamını oku
ahmet çalık

11 Ocak gün özeti

1 hafta önce

Günün önemli haber başlıklarını sizlerle paylaşıyoruz....Devamını oku