Spor

Beşiktaş’ta Sergen Yalçın imzalıyor

1 ay önce

Sergen Yalçın: Ülkelerinde olmalarındansa Türkiye’de olmaları daha iyi

Sergen Yalçın ve Başkan Ahmet Nur Çebi, salı günü yeni sözleşme için bir araya gelecek.

48 yaşındaki çalıştırıcı, 2.5 milyon eurodan 2.2 milyon euroya kadar inebileceğini belirtirken, şimdi ise pürüzlerin kaldırılıp, sözleşmenin imzalanması için geri sayıma geçildi.

 

Beşiktaş , teknik direktör Sergen Yalçın ile yeni sözleşme için görüşmelerini uzun bir süredir devam ettiriyor. 48 yaşındaki çalıştırıcının kontratı konusundaki toplantılarda Emre Kocadağ yer alırken, arada artık sadece ufak pürüzler kaldı.

 

Siyah-beyazlı ekibin yönetimi, son teklifini 15 milyon TL'ye kadar yükseltmişti. 2.5 milyon eurodan geri adım atmayan Sergen Yalçın ise son olarak 2.2 milyon euroya (22.3 milyon TL) inebileceğini belirtti.


Yaşanan bu gelişmeler doğrultusunda ise gözler, Başkan Ahmet Nur Çebi ve Sergen Yalçın arasında salı günü gerçekleştirilecek kritik toplantıya çevrildi.

 

Söz konusu görüşmede taraflar arasındaki maddi pürüzlerin tamamen kaldırılmasının hedeflendiği öğrenildi. Bu sorunların da çözülmesi ile birlikte Sergen Yalçın'ın, çok kısa bir süre içerisinde yeni sözleşmeyi imzalayacağı bildirildi.İlgili konular

Ghezzal

Ghezzal kadro dışı kaldı

10 saat önce

İngiltere Premier Lig ekibi Leicester City, yeni sezon öncesi 25 kişilik kamp kadrosunu açıkladı....Devamını oku
Kulüp başkanları

Kulüp başkanlarından ortak mesaj: En fazla üç puanımız silinir

1 hafta önce

Süper Lig’de yeni sezon öncesinde dört büyük kulübün başkanı, katıldıkları canlı yayında Türkiye Futbol Federasyonu'na sunulan dört maddelik mektuptaki taleplerini ve talepler yerine getirilmezse maça çıkmama iddialarını yineledi....Devamını oku