Gündem

'Bir Türk aile, Central Park’ta 10 bin dolara bank satın aldı'

1 ay önce

bank

Sabah yazarı Bülent Cankurt, Alexandre Home’un kurucu ortağı Begüm Işıküstün'ün 10 bin dolar karşılığında New York'taki Central Park'ta bir bank satın aldığını, üstüne de kendisinin, eşinin ve çocukları Raif, Kaan ve Sinan'ın isimlerini yazdırdığını belirtti.

Sabah yazarı Bülent Cankurt, bugünkü yazısının 'Sabancı'nınki şaka onlarınki gerçek!' bölümünde, Central Park'ta bir Türk ailenin 10 bin dolara bank satın aldığını açıkladı.

 

"Eşi İlhan Sabancı ile New York'a tatile giden Pınar Sabancı'nın yaptığı espriden bahsetmiştim önceki gün! Pınar Hanım, Central Park'ta 10 bin dolara satılan ve üzerine isminizi yazdırabildiğiniz banklardan birindeki ismi, photoshop'la silip eşinin ismini yazmıştı" ifadelerini kullanan Cankurt, yazısının devamında şu ifadelere yer verdi:

 

"Pınar Hanım'ın yaptığı şakaydı tabii ama Türk bir ailenin Central Park'ta gerçekten bir bankının olduğunu öğrendim. Alexandre Home'un kurucu ortağı Begüm Işıküstün, 10 bin dolar verip Central Park'ta bir bank satın almış ve üstüne, kendisinin, eşi Murat Bey'in ve çocukları Raif, Kaan ve Sinan'ın isimleri yazdırmış. Işıküstün ailesi, her New York seyahatinde parka gidip kendi banklarında oturmanın keyfini yaşıyormuş!"İlgili konular

korkmaz

Sezgin Baran Korkmaz ilk ifadesini verdi 

17 saat önce

ABD’nin talebi üzerine Avusturya’da tutuklanan Sezgin Baran Korkmaz, ilk ifadesini bugün verdi. ...Devamını oku
Pakistan: ABD

Pakistan: ABD'ye üs vermeyeceğiz

2 gün önce

Pakistan Başbakanı İmran Han, Afganistan'a operasyon amacıyla ABD'nin kendi ülkesine üs kurmasına izin vermeyeceğini açıkladı....Devamını oku