Ekonomi

Bitcoin tepetaklak düştü 

2 hafta önce

değer

Kripto para piyasaları, bugün sert düşüşle işlem görmeye başladı. Hafta içi zirveyi 64 bin doların üzerine çıkarak rekor kıran Bitcoin, yüzde 10 gerilerken, Etherium'da kayıp yüzde 12'ye ulaştı.

Kripto para birimlerinde en büyük işlem hacmine sahip olan Bitcoin'in son 24 saat içerisinde 10 bin dolar düzeyinde düşüş yaşaması birçok alt coinin de değer kaybetmesine sebep oldu.

 

Kripto para birimlerinden en büyük işlem hacimlisi Bitcoin, bugün sabah saatlerinde üç haftanın en düşük seviyesi olan 52 bin dolara kadar geriledi. Son 24 saatte rekor tazeleyen Bitcoin 64 bin dolara kadar çıkmış ve 24 saat içerisinde 10 bin dolardan fazla değer kaybederek birçok coinin değer kaybı yaşamasına sebep oldu.

 

Kripto para piyasasının gidişatını belirleyen Bitcoin'in düşmesinden etkilenen birçok alt coin de ise yüzde 30'lara varan düşüşlere neden oldu.İlgili konular

Thodex

Thodex soruşturmasında 9 tutuklama talebi

6 gün önce

Kripto para borsası Thodex ile ilgili soruşturma kapsamında gözaltına alınan 16 kişiden 9'u tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edildi....Devamını oku