Gündem

Borçları yüzünden bunalıma giren çiftçi intihar etti

1 ay önce

intihar

Muğla’nın Milas ilçesinde yaşayan ve bir süredir borçlarını ödeyemediği için bunalımda olan iki çocuk babası çiftçi, av tüfeği ile canına kıydı. Çiftçinin, "Borcum çok, traktörümü de satın borçlarımı ödeyin, bu onursuzluğa dayanamam” dediği ortaya çıktı.

Muğla'nın Milas ilçesine bağlı Yaşyer Köyü'nde yaşayan çiftçi ve iki çocuk babası 50 yaşındaki Fahrettin Aktaş bu sabah saatlerinde annesi Ayşe Aktaş ile birlikte yaşadığı evin odasında kendisine ait av tüfeği ile canına kıydı.

 

Sabah uyandıktan sonra oğlunu kahvaltıya beklerken silah sesi gelmesinin ardından odaya giren anne Ayşe Aktaş, oğlunu kanlar içerisinde ölmüş olarak yerde buldu.

 

Akrabaları tarafından çağrılan sağlık ekiplerinin kontrol ettiği Aktaş'ın olay yerinde yaşamını yitirdiği, baş ucunda ise “Traktörün de olmak üzere borcum çok, traktörümü de satın borçlarımı ödeyin, bu onursuzluğa dayanamam” diye not yazdığı görüldü.İlgili konular

galatasaray

Galatasaray borcunu açıkladı!

1 hafta önce

Galatasaray Başkan Yardımcısı Kaan Kançal, yaptığı açıklamada kulübün borcunun 31 Aralık 2020 itibarıyla 2 milyar 162 milyon lira olduğunu açıkladı....Devamını oku