Dünya

Brezilya’da bir kadın kendisi ile evlenecek

3 yıl önce

Brezilya’da bir kadın kendisi ile evlenecek


Brezilya’da bir kadın kendisi ile evlenerek bir ilke imza atacak. Kadının kendisi ile düğünü ülkenin doğusundaki Belo Horizonte kentinde yapılacak.

 

Brezilya’da yayın yapan Estado Minas’ın aktardığına göre, Brezilya’nın doğusundaki Belo Horizonte kentinde bir kadın kendisi ile evlenecek. 38 yaşındaki kadının evlilik töreni sosyal medyada yayınlanacak.

 

Jussara Dutra Couto isimli kadın “Birçok kadın üzerine bir gelinlik geçirip evlenmek istiyor. Kendi başına düğün de bu imkânı sunuyor. Bir kadının bunun için bir partnere ihtiyacı yok. Kendini sevmek, sevgilerin en içteni” dedi.

 

Brezilya’da böyle evlilikler resmi olarak geçerli sayılmasa da pazar günü yapılacak düğünde Couto’yu 21 yaşındaki kızı nikah alanına götürecek, töreni ise kadın bir arkadaşı yönetecek.

 

Törende yüzük takmak yerine Couto, bağımsızlığın sembolü olarak kelebek kanatlı bir kadın dövmesi yaptıracak.

 

Couto, düğünden sonra başka insanlarla ilişkilere açık olacağını da belirtti.

 

 İlgili konular

SMA

Düğün sezonu öncesi 'SMA taraması' uyarısı

3 ay önce

Sağlık Bakanlığı'nın ücretsiz evlilik öncesi testleri arasına eklediği, yoğun ilgi gören SMA taramalarında 3 ay içerisinde İstanbul'daki başvuru sayıları 20 bine ulaştı....Devamını oku
Şans oyunu

Şans oyunu oynamak boşanma sebebi sayıldı

7 ay önce

Bir boşanma davasının temyiz müracaatını değerlendiren Yargıtay 2. Hukuk Dairesi, bilgisayar başında çok vakit geçirip, şans oyunu oynayarak evini ihmal eden kocayı kusurlu buldu....Devamını oku