Politika

BTP lideri Hüseyin Baş, Mansur Yavaş'ı ziyaret etti

1 yıl önce

baş

Kurmaylarıyla birlikte bugün Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş'ı makamında ziyaret eden BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş, ziyaretten sonra sosyal medya hesabından teşekkür mesajı paylaştı.

Görüşmeye BTP genel başkan yardımcıları Fuat Şengül, Lütfullah Önder, İbrahim Yıldız, Emre Polat ve İsmail Çetin de refakat etti. Görüşme sonunda BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a Prof. Dr. Haydar Baş’ın Milli Ekonomi Modeli kitabını takdim etti.

 

Ziyaretin ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş, şu ifadelere yer verdi:

 

“Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mansur Yavaş’ı makamında ziyaret ettik. Kıymetli Başkanımıza misafirperverliği, hoş sohbeti ve kıymetli çalışmalarından ötürü teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.” 

 

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da yine sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, şunları söyledi:

 

“Bugün, Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Sayın Hüseyin Baş ve beraberindeki heyeti belediyemizde ağırladık. Ülkemizin gündemine ve kentimizin geleceğine dair istişarede bulunduk. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkürlerimi iletiyorum.” 

 İlgili konular

baş

BTP lideri Hüseyin Baş: Hakkımız olan para cebimize girmiyor!

10 ay önce

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, “Hayat pahalı değil, hakkımız olan para cebimize girmiyor!” diye paylaşımda bulundu....Devamını oku
yavaş

Mansur Yavaş’tan Mersin’deki limon üreticilerine destek uygulaması

1 yıl önce

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, “Mersinli üreticilerimizden alacağımız limonları ihtiyaç sahibi ailelerimizle buluşturacağız. Biliyoruz ki kalkınma yolunda atacağımız en büyük adım üretimden geçiyor” diyerek yeni uygulamasını duyurdu....Devamını oku