Politika

BTP lideri Hüseyin Baş, Mansur Yavaş'ı ziyaret etti

1 hafta önce

baş

Kurmaylarıyla birlikte bugün Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş'ı makamında ziyaret eden BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş, ziyaretten sonra sosyal medya hesabından teşekkür mesajı paylaştı.

Görüşmeye BTP genel başkan yardımcıları Fuat Şengül, Lütfullah Önder, İbrahim Yıldız, Emre Polat ve İsmail Çetin de refakat etti. Görüşme sonunda BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a Prof. Dr. Haydar Baş’ın Milli Ekonomi Modeli kitabını takdim etti.

 

Ziyaretin ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş, şu ifadelere yer verdi:

 

“Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mansur Yavaş’ı makamında ziyaret ettik. Kıymetli Başkanımıza misafirperverliği, hoş sohbeti ve kıymetli çalışmalarından ötürü teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.” 

 

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da yine sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, şunları söyledi:

 

“Bugün, Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Sayın Hüseyin Baş ve beraberindeki heyeti belediyemizde ağırladık. Ülkemizin gündemine ve kentimizin geleceğine dair istişarede bulunduk. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkürlerimi iletiyorum.” 

 İlgili konular

yavaş

Mansur Yavaş, 'Enes Kara' hakkında mesaj yayınladı

1 hafta önce

Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş, “Evlatlarımızı emanet ettiğimiz tüm kurumlar denetlenmeli, kamu yurt kaynaklarımız artırılmalı ki bir daha Eneslerimizi kaybetmeyelim. Çok üzgünüm Enes” diye mesaj paylaştı....Devamını oku
yavaş

Mansur Yavaş, “Çıkar telefonunu, hani öyle diyorlar ya” dedi

1 ay önce

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen gençlere "Çıkar telefonunu" diyerek takıldı....Devamını oku