Politika

Çakıcı, Kılıçdaroğlu'na yine mektup yazdı

1 ay önce

çakıcı

Alaattin Çakıcı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik olarak bir mektup daha kaleme aldı ve "Sende beni öldürtecek yürek var mı Bay Kemal?" diye soru yöneltti.

Alaattin Çakıcı, danışmanı Ferhat Aydoğan aracılığıyla CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yazdığı mektubu paylaştı.

 

Daha önceki mektubunda hakaret ve tehdit içerikli ifadeler kullanan Çakıcı, bu sefer ki mektubunda, "FOX TV'de Sayın Kılıçdaroğlu şahsım ile ilgili yine bir şeyler zırvalamış. Bu ülkede doğrudan konuşanın kendisi olduğunu, bu sebeple hedef alındığını söylüyor" şeklinde konuştu.

 

Çakıcı mektubuna şöyle devam etti:

 

"Evet konuşuyor ama bölücülerin ağzıyla konuşuyor. 'Mafya bozuntusu 5 paralık adam' ifadesini kullanmış. Ona soruyorum:

 

PKK’ya, silahlı terör örgütlerine, Batı’ya ve üst akıla hizmet eden Kemal Kılıçdaroğlu, bu millet senin kaç paralık adam olduğunu zeten biliyor. Sen bunu biliyor musun? Devleti ağzına alıyorsun, iktidar olmaya talipsin, neden sürekli olarak PKK, silahlı terör örgütlerini ve FETÖ’cüleri savunuyorsun?

 

Ülkeni niye Batılı ülkelere ve ABD'ye şikayet ediyorsun? Adamlık parayla ölçülmez. Bu millet her şeyi biliyor. Sana daha evvel söyleyeceğimi söyledim. İnsanlara hakaret etme ve küçük görme hakkını kendinde görüyorsun. Birisi sana konuştuğu zaman ona buna neden pislik atıyorsun.

 

Bir sürü işbirliği yaptığın terör örgütleri var, boş konuşacağına sende beni öldürtecek yürek var mı Bay Kemal? Bu zorlu süreçte provokatörlük yapacağına devleti yönetenleri rahat bırak. Sende akıl olsa kendini bu kadar küçültmezsin, ama devlet düşmanlarıyla iş birliği yapan kişide akıl ne gezer.

 

Zaten kardeşin bile söylüyor 'Akli sağlık sorunları var' diye. Dengesiz konuşmalarınla sürekli Devlete zarar vermektesin. Git kendini tedavi ettir. Allah'a iman etmişsen Allah seni islah etsin."İlgili konular

pkk

İstanbul'da 'PKK operasyonu'

1 gün önce

İstanbul'da gerçekleştirilen PKK'ya yönelik operasyonda 8 kişi gözaltına alındı....Devamını oku
sma

Kılıçdaroğlu: Varlık Fonu'na kalan 75 milyonluk para SMA'lara harcansın

2 hafta önce

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Milli Piyango'nun Türkiye Varlık Fonu'na aktarılan 75 milyon TL'lik ikramiyenin SMA hastası çocukların tedavisinde kullanılmasını önerdi. Kılıçdaroğlu hükümete, ''Kaynak hazır. Gelin o parayı çocuklarımızın sağlığı için kullanalım'' teklifi yaptı....Devamını oku