Spor

Çarşı'dan Sergen Yalçın açıklaması: Burası Beşiktaş herkes kendine gelsin

1 ay önce

Çarşı

Beşiktaş taraftar grubu Çarşı, yönetim ve teknik direktör Sergen Yalçın'ın anlaşamaması üzerine yaptığı paylaşımda "Herkes gider bize tek Beşiktaş kalır. Gideceğimiz tek kapı Beşiktaş’ımızın kapısıdır" dedi.

Teknik direktör Sergen Yalçın'ın siyah beyazlı kulüpte çalışmama kararı almasının ardından Çarşı, bir açıklama yayınladı.

 

Yapılan açıklamada, "Burası BEŞİKTAŞ herkes kendine gelsin! Sevindik sevincimizi kursağımızda bırakmayın. Daha iyisi için umutlandık umudumuzu yıkmayın. Bizim için aslolan Beşiktaş’tır. Herkes gider bize tek Beşiktaş kalır. Gideceğimiz tek kapı Beşiktaş’ımızın kapısıdır" ifadeleri kullanıldı.

 

Beşiktaş taraftarının, sözleşme teklifine olumsuz bakan teknik direktör Sergen Yalçın'ı ikna etmek için saat 12.00’de evinin önünde toplandı.

 

Söz konusu açıklamada, "Gideceğimiz tek kapı Beşiktaş’ımızın kapısıdır." ifadesinin yer alması dikkatlerden kaçmadı.İlgili konular

Ghezzal

Ghezzal kadro dışı kaldı

12 saat önce

İngiltere Premier Lig ekibi Leicester City, yeni sezon öncesi 25 kişilik kamp kadrosunu açıkladı....Devamını oku
takımbjk

Beşiktaş, İspanya kampında 3 hazırlık maçı oynayacak

2 hafta önce

Yeniz sezon hazırlıklarına başlayan Beşiktaş, ikinci etap kamp çalışmaları için gideceği İspanya'da 3 hazırlık maçı oynayacak....Devamını oku