Yaşam

Çavuşoğlu'na çağrı: Hatadan dönün

1 ay önce

Çavuşoğlu

CHP Genel Başkan Başdanışmanı Ünal Çeviköz, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 10 ülkenin büyükelçisinin “istenmeyen adam” ilan edileceği yönündeki açıklamasına tepki gösterdi.

Çeviköz, “Dışişleri Bakanı’nın bu hatadan dönülmesi için gereğini yapacağını umuyorum. Aksi takdirde görevden affını istemesi gerekir” değerlendirmesini yaptı.

 

CHP Genel Başkan Başdanışmanı ve İstanbul Milletvekili Ünal Çeviköz, AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 10 ülkenin büyükelçisinin “istenmeyen adam” ilan edecekleri yönündeki açıklamasını değerlendirdi.

 

Çeviköz’ün sosyal medya paylaşımı şöyle:


“Ülkemizde görev yapan 10 Büyükelçinin istenmeyen adam ilan edilmesi Türkiye'nin uluslararası alandaki yalnızlığını telafisi olmayan bir boyuta taşıyacaktır. Dışişleri Bakanının bu hatadan dönülmesi için gereğini yapacağını umuyorum. Aksi takdirde görevden affını istemesi gerekir.”
İlgili konular

Resmî Gazete

Cumhurbaşkanlığı atama kararları Resmî Gazete'de

1 saat önce

Hazine ve Maliye Bakanlığı dahil, TEİAŞ, İŞKUR gibi pek çok kuruma yeni isimler atandı; Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü görevden alındı....Devamını oku
Erdoğan

Yunan basını: Erdoğan'dan büyük dönüş

2 gün önce

Yunan basını dün Ankara'da gerçekleşen Erdoğan-El Nahyan görüşmesi ile ilgili kapsamlı bir analiz yayınladı....Devamını oku