Gündem

Cem Küçük, Peker'e "Elinden geleni ardına koyma" dedi; daha sonra sildi

11 ay önce

Cem Küçük, Peker

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, pazar günü yayınlayacağı videoya Erdoğan'ın damadı eski bakan Berat Albayrak’ın, AKP'ye yakınlığıyla bilinen gazeteci Cem Küçük'ün ve Yıldırım Demirören'in konu olacağını duyurdu.

Küçük, Peker'in paylaşımından sonra "Elinden geleni ardına koyma" diye tweet atarken, Peker'in retweet yapmasının ardından paylaşımı sildi.

 

Sedat Peker, bugün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda Cem Küçük ile ilgili açıklamalar yapabileceğini söyledi.

 

Peker paylaşımında pazar günü yayınlayacağı videoyu işaret ederek, "Pambıkören (Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören) seni unuttum zannetme. Pazar günü seni Oyak dosyasıyla oyacağım. İşin koordinatörü Berat Albayrak’ı da misafir olarak alacağım. Berat Albayrak da pazar günü misafirimiz olacak. ALLAH’a yemin olsun sizi mahvedeceğim. Ben ajanım he? Cem Küçük, çakma MİT’çi, pazar günü boşluk olursa seni de misafir oyuncu olarak alacağım. Kardeşlerim pazar günü çok eğleneceğiz çok. Hem de çok" yazdı.

 

Küçük, Peker’e anında yanıt vererek “Elinden geleni ardına koyma. Senin gibilerle sonuna kadar mücadele etmek benim ruhumda var. Bu işler bittiğinde kim nerde olacak göreceğiz” diye yazdı.

 

Küçük, paylaşımı Peker RT ettikten sonra sildi.

 

Cem Küçük, Peker


İlgili konular

Sedef Kabaş

Erdoğan’dan Sedef Kabaş talimatı

3 ay önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AKP MYK toplantısında cumhurbaşkanına hakaret suçlamasıyla tutuklanan gazeteci Sedef Kabaş'a ilişkin olarak talimat verdi....Devamını oku