Politika

Cem Küçük'ten Aydın Doğan açıklaması: Gazete kurdurdu

1 hafta önce

cemküçük

Youtube'da Gazeteci Gürkan Hacır ile birlikte 'İki Mahalle' isimli programı sunan gazeteci Cem Küçük, Aydın Doğan'ın gazete kurduttuğunu iddia etti. Küçük, Zafer Mutlu'nun kurduğu Oksijen adlı gazetenin arkasındaki ismin Doğan Medya Grubu'nun eski sahibi Aydın Doğan'ın olduğunu ileri sürdü.

Gerçek Gündem'in haberine göre, Cem Küçük, programda Gürkan Hacır'a gönderilen bir kitap üzerinden başlayan sohbette Hacır'a "Bu kitap Doğan Yayınevi'nden mi geldi?" diye sordu. Hacır, "Evet" cevabını verdikten sonra "Doğan bize kitap göndermez" diyen Küçük, "Aydın Doğan ortada yok ama gazete kurdurdu şimdi" dedi.

 

Bunun üzerine "Zafer Mutlu'nun Oksijen gazetesini Aydın Doğan kurdu, Zafer Mutlu'da bir gazete kurduracak para yok." diyen Cem Küçük künyede ise Doğan'ın adının yer almadığını ifade etti.

 

 İlgili konular

Temel Karamollaoğlu'ndan iktidara ekonomi tepkisi

Karamollaoğlu: Basının özgür olduğu bir Türkiye temenni ediyorum

1 hafta önce

Sadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu....Devamını oku
cem

Cem Küçük’ten İdlib itirafı: Ruslar 60 askerimizi şehit etti kınayamadık!

4 ay önce

AKP’ye yakınlığı ile bilinen Cem Küçük, dün akşam katıldığı canlı yayında 27 Şubat gecesi İdlib’te 34 askerin şehit olduğu olaya ilişkin “Ruslar 60 askerimizi şehit etti kınayamadık” itirafında bulundu....Devamını oku