Magazin

Cem Yılmaz'dan dizi projesi: Komik ve hızlı olacak

2 yıl önce

cem yılmaz

Komedyen Cem Yılmaz, merakla beklenen 'Erşan Kuneri' dizisi hakkında bilgi verdi.

Yılmaz, "6 aylık süreçte çalışmalara başlayacağız. Dijital bir platforma yapacağım bunu. 1975'den 1978'e kadar olan hayatından bir kesiti çekeceğiz. Komik ve hızlı bir dizi olacak" dedi.


Haber Global’de ‘Az Önce Konuştum’ programında gazeteci Candaş Tolga Işık’ın sorularını yanıtlayan Cem Yılmaz, hayranlarının merakla beklediği ilk dizi için açıklamalarda bulundu. Yılmaz, hızlı bir dizi projesini yapmak istediğini söyleyerek, “Erşan Kuneri’nin hayatından bir kesit olacak. 8 bölümlük bir dizi çekeceğiz” dedi.

 

‘Erşan Kuneri’ dizisinin yerli bir dijital platformda yayınlanacağını açıklayan Cem Yılmaz, şöyle konuştu:

 

* Bir projem var. Erşan Kuneri’nin hayatından bir kesit. Önümüzdeki 6 aylık süreçte çalışmalara başlayacağız. Dijital bir platforma yapacağım bunu.

* 1975’ten 1978’e kadar olan hayatından bir kesiti çekeceğiz. Erotik film yapımcısı olan Erşan Kuneri’nin farklı film türlerini denemesi konu alınacak. 8 bölümlük komik ve hızlı bir dizi olacak.


Cem Yılmaz, 2004 yılındaki G.O.R.A’nın ardından 14 yıl sonra çektiği Arifv216 filminde de Erşan Kuneri karakterine yer vermişti.

 İlgili konular

Çilem Doğan

15 Aralık gün özeti

1 yıl önce

Günün önemli haber başlıklarını sizlerle paylaşıyoruz...Devamını oku
cmylmz

Cem Yılmaz: Bir bitmediniz be

1 yıl önce

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Twitter’da, kendisine ait olmayan bir sözün ona aitmiş gibi paylaşılmasına tepki gösterdi....Devamını oku