Son Dakika

Charlize Theron'dan aşk hayatı ile ilgili bir açıklama

3 yıl önce

Charlize Theron'dan aşk hayatı ile ilgili bir açıklama

Son günlerde adı Brad Pitt ile anılan ünlü oyuncu Charlize Theron, yeni bir ilişkiye başlamaya hazır olduğunu söyledi. Aşk hayatı ile ilgili açıklama yapan Oscar ödüllü oyuncu kalbinin boş olduğunu söyledi.

Oscar ödüllü oyuncu Charlize Theron, aşk hayatı ile ilgili çarpıcı bir açıklama yaptı.

 

 

Son günlerde adı Brad Pitt ile anılan ünlü oyuncu Charlize Theron, yeni bir ilişkiye başlamaya hazır olduğunu söyledi. Aşk hayatı ile ilgili açıklama yapan Oscar ödüllü oyuncu kalbinin boş olduğunu söyledi.

 

Yaklaşık beş yıldır hayatında kimsenin olmadığını da ifade eden 43 yaşındaki Güney Afrikalı yıldız, “Bir süre önce yalnız olmaya karar vermiştim. İki küçük çocuğumu büyütüyordum. Yapmak istediğim buydu. Ama şimdi kararımı değiştirdim. İyi vakit geçirmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

 

Yıllar süren bekarlıktın sonra şaşırtıcı bir şekilde flört etmeye hazır olduğunu söyleyen Theron, “Birilerinin olgunlaşması ve adım atması gerekli. Sakallı erkeklerden hoşlanıyorum ve birlikte olacağım kişi obsesif kişiliğime ayak uydurmalı. Söz gelimi sabah 4’te kalkıp spor yapıyorum. Sevgilim bütün bunlara uyum sağlayacak biri olmalı” dedi.

 İlgili konular

iştiyak

Likaullah iştiyakı

1 yıl önce

Soru: “Her kim Allah’a kavuşmayı arzu ederse, Allah da ona kavuşmayı diler. Her kim de O’na kavuşmaktan hoşlanmazsa, Allah da ona kavuşmaktan hoşlanmaz.” (Buhârî, îmân 24; Müslim, îmân 107-110) hadisinde geçen likaullah iştiyakı nasıl anlaşılmalıdır?...Devamını oku
ekran

Sevgili Arkadaşım- Süreyya Berfe

1 yıl önce

Gözlerinin rengi gibi / Yüreğinin rengi gibi / Saçların da kendi renginde...Devamını oku